close
close
Обрати: регіон район

Додатковий номер

«Додатковий номер» — два номера в одному телефоні!

Часто вказуєте свій номер у інтернеті чи оголошеннях? І при цьому хочете зберегти свою конфіденційність? Підключіть послугу «Додатковий номер»! Використовуючи додатковий номер на існуючій SIM-карті, ви захистите свій основний номер від небажаних контактів.

Активувавши послугу, ви зможете отримувати вхідні дзвінки на «Додатковий номер» і телефонувати з нього, не змінюючи SIM-карту, а також одержувати та надсилати SMS- і MMS-повідомлення, використовуючи додатковий телефонний номер.

Замовлення послуги *100*33*2#

Керування послугою і тарифікація

Керування послугою

Доступні канали

Вартість

IVR

USSD

Мій Київстар

Замовлення послуги

477*76

*100*33*2#

Так

Не оплачується

Абонплата для тарифних планів: Gate, Київстар Команда, Київстар 4G Simple, Київстар 4G Simple+, Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Безлім+, Простий, IoT 12 NP, IoT 15, IoT 20, IoT 35, IoT 55, IoT 100, IoT 200, IoT 450

   

30,00 грн/місяць

Абонплата для тарифних планів: 3G Бізнес VIP Преміум, Бізнес Офіс Premium, Київстар 4G Business Premium, Київстар 4G Business VIP, Smart Business+, Smart Premium

   

Не оплачується

Абонплата для інших тарифних планів, окрім зазначених вище   30,00 грн

Перевірка статусу послуги
(присвоєний номер; статус активності; розклад роботи послуги)

477*76

*100*33*1#

Так

Не оплачується

Зміна існуючого номера на новий

Присвоюється системою автоматично

477*76

*100*33*3#

Так

25,00 грн

Вибір номера вручну (включаючи платиновий, золотий або срібний)

-

-

Так

Від 50,00 грн

Призупинення/відновлення надання послуги

477*76

*100*33*4#

Да

Не оплачується

Відключення послуги

477*76

*100*33*6#

Так

Не оплачується

Оплата вихідних дзвінків, вихідних SMS- та MMS-повідомлень з додаткового номеру виконується відповідно до вашого тарифного плану з урахуванням бонусних коштів, які знаходяться на рахунку.

Правила набору

818 — внутрішній код послуги

Щоб зателефонувати чи відправити SMS- або MMS-повідомлення з додаткового номеру, вам необхідно набрати на своєму мобільному телефоні номер абонента, якому ви телефонуєте чи надсилаєте повідомлення, у форматі: 818380ХХХХХXX, де 818 — внутрішній код послуги, 380 — код України, а ХХХХХXX — номер абонента, якому телефонують або надсилають SMS- чи MMS-повідомлення.

Дзвінки, SMS- та MMS-повідомлення, надіслані на ваш «Додатковий номер», будуть автоматично переадресовані на основний номер. Номер абонента, який телефонує або надсилає SMS- чи MMS-повідомлення на ваш «Додатковий номер», буде відображено у вигляді: 818380ХХХХХXX, де 818 — внутрішній код послуги, 380 — код України, а ХХХХХXX — номер абонента, який телефонує чи надсилає SMS- або MMS-повідомлення.

Ексклюзивний «Додатковий номер»

У якості додаткового телефонного номеру ви зможете підключити гарний номер, який ви обираєте самостійно! У залежності від простоти номеру ви можете обрати платиновий, золотий або срібний тип додаткового номеру.

Вид номеру

Вартість підключення ексклюзивного номеру

Платиновий номер

Номер, у якому йдуть підряд 4 та більше однакових цифр.

Наприклад: 067 8855555, 067 123 4444

1500 гривень

Золотий номер

Номер, у якому йдуть підряд 3 однакових цифри або номер, у якому цифри розташовані в порядку зростання/зменшення.

Наприклад: 067 2255522, 067 8889555, 067 9876543

1000 гривень

Срібний номер

Номер, у якому присутні комбінації цифр або номер з «дзеркальним відображенням» цифр.

Наприклад: 067 4562233, 067 1234321

250 гривень

Номер на вибір

Будь-яка комбінація цифр, за винятком комбінацій, які співпадають з телефонними номерами типу «Платиновий номер», «Золотий номер» або «Срібний номер»

50 гривень

Найбільш розповсюджені питання

Питання

Відповідь

Чим корисна послуга «Додатковий номер»? Як її можна використовувати?

Зазвичай послугу використовують для захисту основного номеру телефону. Якщо вам потрібно залишити контактний номер телефону малознайомим людям, розмістити контактну інформацію в інтернеті, зареєструвати номер телефону в торгових мережах або банках для отримання SMS розсилок — послуга «Додатковий номер» дозволить вам не хвилюватися, що ваш основний номер потрапить у небажані руки.

Чи може послуга працювати за розкладом?

Так. За допомогою послуги, наприклад, ви можете розмежувати робочі та особисті дзвінки, оскільки додатковий номер може знаходитися в активному стані цілодобово, чи відповідно до зручного для вас розкладу. Для налаштування розкладу необхідно увійти до системи «Мій Київстар», розділ «Послуги та акції» та встановити зручний розклад.

Якщо «Додатковий номер» відключено відповідно до розкладу, виклики на нього не будуть надходити, проте здійснювати дзвінки, відправляти та приймати SMS- та MMS-повідомлення ви зможете.

Чи можливо замовити більше одного додаткового номеру?

Для одного основного телефонного номеру ви можете замовити лише один додатковий телефонний номер.

Як часто можна змінювати додатковий номер?

Змінити телефонний номер ви маєте можливість не більше трьох разів протягом 30 днів з моменту його підключення або останньої зміни.

При відключенні послуги та повторному підключенні буде присвоєно новий номер?

Якщо протягом 2 місяців після відключення послуги ви захочете поновити користування нею, вам буде надано той самий додатковий телефонний номер. Якщо підключення буде виконано більш ніж через 60 днів після того, як послуга була відключена, вам буде видано випадковий номер або ви зможете обрати номер в системі «Мій Київстар» самостійно.

Які існують обмеження для дзвінків з використанням послуги?


 

За допомогою додаткового телефонного номеру не надається можливість здійснювати вихідні виклики та надсилати SMS- або MMS-повідомлення на номери закордонних операторів зв’язку на будь-які короткі номери, при цьому вхідні дзвінки та повідомлення будуть отримані. Коректна робота послуги в роумінгу не гарантована.

Повідомлення з коротких номерів будуть доставлені на додатковий номер?

Існує ймовірність, що на додатковий номер не будуть доставлені повідомлення надіслані зі скорочених та альфанумеричних номерів «Київстар» і СРА провайдерів, а також рекламні оголошення оператора та його партнерів.

У яких випадках отримувач дзвінка може визначити мій реальний номер?

Якщо у вас підключені послуги «Додатковий номер» та «SMS-виклик» і ви намагаєтесь зателефонувати з додаткового номеру на мобільний номер у межах України й у вас виявилось недостатньо коштів для здійснення дзвінка, абонент, якому ви телефонуєте, отримає повідомлення про це за допомогою послуги «SMS-виклик». У даному повідомлені буде вказано не ваш віртуальний, а реальний номер.

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.