close
close
Обрати: регіон район

Мобільний менеджер

Увага! Послуга не доступна для підключення!

З 17.04.2015 р. припиняється надання послуги для бізнес-абонентів «Мобільний менеджер»

Готуючись до запуску 3G, Київстар здійснюватиме роботи на обладнанні, що потребують відключення всіх сервісів у рамках послуги «Мобільний менеджер». У зв’язку з цим було вирішено припинити надання цієї послуги з 17.04.2015 р. Починаючи із зазначеної дати надаватиметься можливість підключитися до послуги «Віртуальна мобільна АТС» на акційних умовах, щоб отримувати такі самі чи схожі сервіси за аналогічними тарифами.

Віртуальні офісні номери, призначені для користування сервісами «Віртуальний секретар», «Перехоплення викликів», «Секретар офісу» та «Черга викликів» в рамках послуги «Мобільний менеджер», буде анульовано. Послуга «Віртуальна мобільна АТС» дозволяє отримувати аналогічні сервіси за допомогою функції «Секретар» з використанням одного (чи кількох) номерів вашої корпорації, підключених до послуги.

Блокування вихідних дзвінків, доступне в межах послуги «Мобільний менеджер», може забезпечити функція обмеження деяких видів вихідних дзвінків. Скориставшись нею, можна заблокувати дзвінки різних типів, наприклад дзвінки на закордонні номери чи дзвінки на визначений номер. За номерами, підключеними до послуги «Віртуальна мобільна АТС», буде заблоковано дзвінки на номери CPA-провайдерів, що надають інформаційно-розважальні послуги абонентам Київстар.

Якщо ви замовляли послугу «Мобільний менеджер» й користувалися нею до 16.04.2015 р. включно, просимо звернутися після її відключення для замовлення послуги «Віртуальна мобільна АТС» на акційних умовах до центру обслуговування та продажу або до виділеного менеджера з обслуговування юридичних осіб.

Підключення послуги «Віртуальна мобільна АТС» здійснюється за письмовою заявою, тому необхідна присутність координатора підприємства.

Детальніше про послугу «Віртуальна мобільна АТС» — на сайті http://www.kyivstar.ua/kr/businesslarge/products/mob_ate.

Послуга «Мобільний менеджер» — унікальна пропозиція для корпоративних клієнтів компанії «Київстар», яка:

1. Дає можливість підприємству або корпорації самостійно керувати дзвінками корпорації та своїх співробітників.

2. Дозволяє зменшити витрати підприємства на послуги мобільного зв’язку шляхом обмеження дзвінків окремих співробітників, наприклад:

 • дзвінки в неробочий час або у певні дні тижня;
 • дзвінки, які оплачуються за окремими тарифами (наприклад, міжнародні дзвінки або дзвінки для замовлення додаткових послуг);

3. Робить мобільний зв’язок для співробітників більш зручним.

Переваги послуги

1. Зменшення витрат підприємства на послуги мобільного зв’язку шляхом обмеження дзвінків для окремих співробітників, наприклад:

 • дзвінки в неробочий час або у певні дні тижня;
 • дзвінки, які оплачуються за окремими тарифами (наприклад, міжнародні дзвінки).

2. Забезпечення простоти та зручності при користуванні послугами мобільного зв’язку працівниками однієї організації:

 • можливість швидко та зручно додзвонюватись, відправляти MMS-повідомлення, використовуючи короткі номери всередині своєї організації;
 • встановлювати обмеження на вихідні дзвінки для абонентів в залежності від часу доби та дня тижня.
 • використовувати єдиний номер корпорації та керувати вхідними дзвінками на номери корпорації.

3. Можливість самостійно управляти послугою «Мобільний менеджер» (активувати/відключати функції) та отримувати інформацію он-лайн:

 • максимально просто та доступно управляти послугою «Мобільний менеджер» через Інтернет за допомогою web-браузера Вашого комп’ютера;
 • отримувати он-лайн інформацію про дзвінки (кількість, час розмови, напрямок) всіх абонентів корпорації.

Вхід для користувачів послуги «Мобільний менеджер»

Якщо Ви — координатор корпорації, яка вже підключила послугу «Мобільний менеджер», скористуйтесь посиланням переходу до web-інтерфейсу послуги.

Можливості послуги

1. Надання координатору корпорації доступу до управління послугою з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, використовуючи web-інтерфейс.

Координатор корпорації зможе:

 • підключати абонентів корпорації до послуги
 • змінювати параметри або настройки послуги самостійно та в будь-який зручний час.

2. Створення адресної книги своєї корпорації із присвоєнням імен номерам своїх абонентів, можливістю пошуку абонента за ім’ям або прізвищем.

3. Використання абонентами коротких номерів для здійснення дзвінків всередині своєї корпорації.

Доступні діапазони коротких номерів:

 • з 1000 по 9999

Корпорація самостійно визначає та встановлює необхідні короткі номери своїм абонентам! За допомогою коротких номерів абоненти можуть здійснювати дзвінки та відправляти MMS-повідомлення в межах своєї організації.

4. Встановлення обмежень на здійснення вихідних дзвінків своїх абонентів в залежності від вибору таких профілів:

 • час та день тижня здійснення дзвінка
 • напрямок дзвінка

Наприклад, з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю, Ви можете заборонити абонентам своєї організації здійснювати дзвінки на номери поза мережею Вашої корпорації, а на вихідні, наприклад, заборонити здійснення міжнародних дзвінків тощо. Час, дні та напрямки дзвінків, здійснення яких Ви бажаєте обмежити для певних абонентів корпорації, Ви обираєте самі!

Зверніть увагу! При налаштуванні «чорного списку» для блокування вихідних дзвінків на всі тризначні номери [$###] блокується додзвонювання на абсолютно всі тризначні номери, крім 112. Виклик екстрених служб 101, 102, 103, 104 буде неможливий. Щоб дозволити додзвонювання, слід налаштувати виключення в «білому списку» і внести туди номери екстрених служб.

5. Перегляд статистики по дзвінках, відправленим SMS, MMS або статистики про використання послуг на базі технології GPRS в будь-який період за попередні 90 днів.

Ви можете протягом кількох секунд отримати інформацію по будь-якому із номерів, які включені до Вашої корпорації.

Статистика містить:

 • тип дзвінків
 • кількість хвилин, переданих коротких текстових та мультимедійних повідомлень або переданих даних
 • вартість дзвінків, SMS, MMS-повідомлень та переданих даних.

Крім того, Ви можете у режимі реального часу зробити запит і отримати на свій комп’ютер деталізований рахунок по будь-кому номеру корпорації, зберегти його або роздрукувати чи переслати електронною поштою.

6. Функція «Перехоплення викликів» надає можливість налагодити більш ефективний та безперебійний зв’язок з діловими партнерами Вашого підприємства. Завдяки «Офісному номеру» корпорації, який надається при підключенні функції «Перехоплення викликів», Ви не пропустите жодного важливого вхідного дзвінка, навіть якщо до Вашого підприємства телефонують у неробочий час або у вихідні. (Офісний номер означає віртуальний номер у форматі +38067-ХХХ-ХХ-ХХ, що не потребує наявності SIM-карти). «Офісний номер» не може бути поза зоною досяжності або відключеним, що дозволяє завжди бути на зв’язку. Ви можете повідомити про наданий Вам окремий «Офісний номер» своїм партнерам по бізнесу. Це дозволить використовувати його як додаткову можливість безпосереднього спілкування з будь-яким працівником Вашої організації в той час, коли це вкрай необхідно.

Завдяки функції «Перехоплення викликів» Ви можете перенаправити всі вхідні виклики з «Офісного номеру» на группу з абонентів Вашої корпорації.

Основні можливості функції:

 • Максимальна кількість офісних номерів, які можна підключити для однієї корпорації — до 5
 • Типи перехоплення викликів: послідовний — вхідні дзвінки перенаправляються послідовно на абонентів корпорації, паралельний — паралельний виклик абонентів.
 • Кількість абонентів у группі — від 2 до 10 абонентів корпорації
 • Профілі часу — в залежності від часу та дня тижня
 • Профіль «за замовчуванням»
 • Голосові повідомлення для абонентів, які телефонують на «Офісний номер» (голосове привітання, та повідомлення, яке звучатиме під час очікування з’єднання за абонентом).

7. За допомогою функції «Віртуальний секретар» Ваші ділові партнери зможуть самостійно обрати з`єднання та поспілкуватись з потрібним їм працівником підприємства. В здійсненні цього їм допоможуть підказки автоінформатора, на якому Координатор корпорації зможе розмістити голосову інформацію про послідовність виконання певної дії, а також перелік прізвищ, імен та по-батькові тих посадових осіб, з якими можна вирішити важливе питання, або назва того чи іншого структурного підрозділу підприємства, чи проговорюватиметься сам абонентський номер (за Вашим вибором). Для можливості користуватися функцією «Віртуальний секретар» також потрібно підключити «Офісний номер».

Основні можливості функції:

 • Кількість абонентів у группі — від 2 до 9 абонентів корпорації
 • Профілі часу — в залежності від часу та дня тижня
 • Профіль «за замовчуванням»
 • Голосові повідомлення для абонентів, які телефонують на «Офісний номер» (Ваше корпоративне привітання та голосове меню для вибору абонента)

8. Функція «Черга викликів» дозволяє раціонально розподілити потік вхідних дзвінків, що надходять на номер найбільш затребуваного абонента корпорації.

При надходженні дзвінка на «Офісний номер» Вашим діловим партнерам буде програватися Ваше персональне привітання, а потім буде запропоновано дочекатися з’єднання. Сам виклик утримується в черзі і згодом переводиться на обраний номер Вами номер робітника підприємства, який зазвичай максимально «навантажений» вхідними дзвінками, і, в зв’язку з тим, що лінія постійно зайнята, до нього важко додзвонитися. При цьому, тому, хто телефонує, буде повідомлено про кількість абонентів, що знаходяться в черзі перед ним, і про те, яким за номером є його виклик у цій черзі. Це допоможе Вашому діловому партнеру зорієнтуватись, чи зручно йому залишатись на лінії і чекати з’єднання, чи передзвонити в більш зручний час. Одночасно у черзі може знаходитись не більше 5-х номерів.
Ви можете змінювати телефонний номер, на який переводяться дзвінки, в залежності від ступеню «завантаженості» того чи іншого співробітника підприємства.

9. Функція «Секретар офісу» допоможе оперативно оброблювати вхідні дзвінки, що надходять у Вашу організацію.

Як це працює? У режимі реального часу секретар Вашої організації буде бачити на моніторі свого комп’ютеру номера усіх абонентів, що додзвонились на «Офісний номер», з урахуванням відображення їх черги. Це дозволить своєчасно відповісти на дзвінок найбільш важливого для організації ділового партнера, обрав цей номер з черги тих, хто телефонує, або оперативно перевести його на номер будь-якого абонента корпорації.

При надходженні дзвінка на «Офісний номер» для того, хто телефонує, буде програватися Ваше персональне привітання (яке Ви можете записати самостійно) з проханням зачекати з’єднання.

Для управління функціями «Черга викликів», «Секретар офісу» та запису Вашого персонального привітання, Координатору Вашого підприємства достатньо зателефонувати за безкоштовним номером 475 в мережі «Київстар». Крім того, Координатору надається можливість самостійно записувати, редагувати, завантажувати свої голосові повідомлення, привітання або мелодії, використовуючи web-інтерфейс послуги, що є більш зручним та вигідним, особливо, якщо Координатор організації знаходиться у роумінгу.

Додаткові можливості функції «Секретар офісу»:

 • можливість використовувати адресну книгу організації на web-сторінці послуги для пошуку абонентів корпорації — його номера телефону або адреси електронної пошти;
 • При необхідності, відправляти короткі текстові повідомлення, а також повідомлення електронної пошти робітникам підприємства;
 • Організовувати конференц-зв’язок для абонента, який телефонує на «Офісний номер» та абонентів Вашого підприємства.

У випадку неможливості використання функції «Секретар офісу» у режимі реального часу (наприклад, у вихідні дні або, коли секретар відсутній), вхідні дзвінки приймаються на офісний номер в автоматичному режимі (аналогічно функції «Віртуальний секретар»).

10. Спеціальне голосове привітання, записане Координатором Вашого підприємства, звучатиме кожного разу при дзвінках на «Офісний номер». Це зробить очікування відповіді на дзвінок більш приємним для Ваших партнерів.

Для запису та редагування особистих привітань вашої корпорації Ви можете використовувати короткий номер 475 або +380672222475 для дзвінків всередині мережі Киевстар (дзвінки безкоштовні). Також, використовуйте номер +380672222475 при дзвінках з мереж інших операторів зв’язку та перебуваючи в роумінгу (дзвінки тарифікуються згідно діючим тарифам, як дзвінки на мережу Киевстар).

З 08.11.2006 року для завантаження особистих привітань Ви можете використовувати web-інтерфейс послуги «Мобільний менеджер». Для цього слід попередньо записати голосові привітання у вигляді файлів, використовуючи або стандартну програму «Звукозапис» операційної системи Windows, або спеціальне програмне забезпечення для створення та редагування звукових файлів, наприклад, Sound Forge, Gold Wave, Adobe Audition тощо.

Формати файлів, що підтримуються, для завантаження через web-інтерфейс та подальшого використання у якості голосових привітань:

 • PCM (16 bit, 8 KHz, mono)
 • PCM (8 bit, 16 KHz, mono
 • G711 mu-law (8 bit, 8 KHz, mono
 • G711 a-law (8 bit, 8 KHz, mono
 • ADPCM (4 bit, 8 KHz, mono)
 • ADPCM (4 bit, 6 KHz, mono)

Завантажити інструкцію з використання послуги (PDF, 2 МБ)

Тарифікація послуги

«Мобільний менеджер»Тариф, грн
Плата за підключення послуги*

50,00

Щомісячна абонентська плата**

5,00

Замовлення детального рахунку web-інтерфейс***

15,00

Підключення «Офісного номеру»*

0

Щомісячна абонентська плата за користуванняфункцією «Перехоплення викликів»****

25,00

Щомісячна абонентська плата за користуванняфункцією «Віртуальний секретар»****

25,00

Щомісячна абонентна плата за використання функції «Черга викликів»****

25,00

Щомісячна абонентна плата за використання функції «Секретар офісу»****

25,00

Плата за вихідні короткі повідомлення (SMS) з web-сторінки послуги «Секретар офісу»

0

Плата за вихідні дзвінки з «Офісного номеру» на номери абонентів корпорації

0

Тарифікація дзвінків на Офісний номер для послуг «Перехоплення викликів», «Віртуальний секретар», «Секретар офісу», «Черга викликів»
з мобільного телефону «Київстар», знаходячись на території України

як дзвінок на номер «Київстар» згідно діючим тарифам

з телефонів міської мережі та телефонів інших операторів мобільного зв’язку в межах України

як дзвінок на номер «Київстар» згідно діючим тарифам

з мобільного телефону «Київстар», знаходячись у роумінгу

згідно тарифам роумінгового оператора

з мобільного телефону абонента, що належить ЗАГ (закритій абонентській групі) та здійснює дзвінок на офісний номер цієї ж ЗАГ

згідно діючим тарифам ЗАГ

Тарифи наведені у гривнях, з урахуванням ПДВ та без урахування збору до Пенсійного Фонду.

Як підключитися

Увага! Послуга не доступна для підключення!

Якщо Ви вже є користувачем послуги «Мобільний менеджер», підключити додаткові можливості «Перехоплення викликів», «Віртуальний секретар», «Черга викликів» та «Секретар офісу» Ви можете у Центрах обслуговування абонентів.

Послуга надається лише юридичним особам — корпоративним клієнтам компанії «Київстар». Обов’язковою умовою є наявність єдиного коду ОКПО.

Спеціальні пропозиції:

Бізнесу
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.