Чи є акційні пропозиції або додаткові знижки при підключенні тарифів «Все разом»?

З 27.08.2020 по 30.11.2020 за умовами акції «Крок вперед + ТБ» ви отримате знижку 100 грн на три щомісячні плати при новому підключенні до тарифів «Все разом Базовий + ТБ» або «Все разом Вигідний + ТБ». Акційна плата діятиме протягом місяця підключення та двох наступних місяців.

При новому підключенні до інших тарифів «Київстар Все разом» ви отримаєте знижку 50 грн на три перші щомісячні плати за тарифом завдяки акції «Крок вперед». Акція діє з 26.05.2020 по 31.08.2021. Акційна місячна плата діятиме також протягом місяця підключення та двох наступних місяців.

З 22.09.2020 по 31.08.2021 для нових користувачів «Домашнього Інтернету», які підключають тариф «Все разом Щедрий» у містах Олександрія, Бахмут, Дружківка, Івано-Франківськ, Калуш, Кропивницький, Краматорськ, Лисичанськ, Марганець, Мирноград, Миколаїв, Павлоград, Покровск, Полтава, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Харків, Херсон, Чернігів, Чернівці діятиме акція «Мінус 100». Підключайтеся та отримуйте знижку 100 грн на щомісячну плату протягом трьох перших місяців користування тарифом.

Після завершення акційного періоду плата за пакет послуг за вибраним тарифом буде стандартною.

Будь ласка, зверніть увагу.

  • Підключити тариф на умовах акції можна лише один раз.
  • При зміні тарифу акційна плата за пакет послуг за умовами акції «Крок вперед» зберігається та продовжує діяти до кінця акційного періоду за умови, що, зміна тарифу відбувається між тарифними планами «Все разом Базовий», «Все разом Вигідний», «Все разом Ігровий» та «Все разом Щедрий», «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ». Але при переході на тариф «Все разом Базовий + ТБ» або «Все разом Вигідний + ТБ» почне діяти знижка за умовами акції «Крок вперед + ТБ». При цьому попередня знижка 50 грн зі знижкою 100 грн не сумуються.
  • Акційна плата за пакет послуг за умовами акції «Крок вперед + ТБ» зберігається лише при переході між тарифами «Все разом Базовий + ТБ» та «Все разом Вигідний + ТБ».
  • Акційна плата за пакет послуг за умовами акції «Мінус 100» для тарифу «Все разом Щедрий» не зберігається при зміні тарифу на інший.

Знайшли відповідь на своє запитання?

Дякуємо за ваш відгук! :)

Дякуємо за відгук! Ми станемо краще:

Знайти відповідь у Спільноті Київстар