close
Обрати: регіон район

Чи є акційні пропозиції або додаткові знижки при підключенні тарифів «Київстар Все разом»?

З 01.10.2019 по 31.08.2020 при новому підключенні тарифів «Все разом. Базовий», «Все разом. Вигідний», «Все разом. Ігровий» та «Все разом. Щедрий» ви отримаєте знижку 50 грн на чотири перші щомісячні плати за тарифом завдяки акції «Крок вперед». Акційна місячна плата за тарифом діятиме протягом місяця підключення та трьох наступних місяців.

Нові абоненти «Домашнього Інтернету», які підключаются на тарифний план «Все разом. Ігровий» у період з 01.10 по 31.10 включно, отримають знижку 50% на щомісячну плату за пакет послуг до кінця поточного місяця підключення та на наступні три календарних місяці.

Порядок отримання знижки:

  • При внесенні плати за пакет послуг у повному обсязі тарифікується повна вартість пакету послуг, а після 25 числа місяця користування, кошти у розмірі 50% (знижка) повертаються на особовий рахунок абонента.
  • При підключенні на цей тарифний план після завершення зазначеного періоду буде підключатися знижка за умовами акції «Крок вперед» – 50 грн.

Після завершення акційного періоду плата за пакет послуг за обраним тарифом буде стандартною.

Будь ласка, зверніть увагу.

  • Підключити тариф на умовах акції можна лише один раз.
  • При зміні тарифу акційна плата за пакет послуг зберігається та продовжує діяти до кінця акційного періоду за умови, що, зміна тарифу відбувається між тарифними планами «Все разом. Базовий», «Все разом. Вигідний», «Все разом. Ігровий» та «Все разом. Щедрий».

Знайшли відповідь на своє питання?

Дякуємо за ваш відгук! :)

Дякуємо за відгук! Ми станемо краще:

Знайти відповідь у Спільноті Київстар