Корисні номери

Сервісні номери «Київстар»

Із запитаннями про послуги й пропозиції компанії «Київстар» ви можете звертатися за телефоном інформаційно-довідкової служби:

 

  • 0 800 300 466(дзвінки з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України не тарифікуються).

 

Телефони служб екстреного виклику

Якщо потрібно терміново викликати спеціальні служби, скористайтеся спеціальними короткими номерами:

 

  • 112 — міжнародна служба екстреного виклику;
  • 101 — пожежна охорона;
  • 102 — поліція;
  • 103 — швидка допомога;
  • 104 — аварійна служба газу.

 

Дзвінки на ці номери безкоштовні для всіх абонентів у межах України.

Автоматичне голосове меню

Щоб отримати інформацію про пропозиції для абонентів «Київстар», скористайтеся автоматичним голосовим меню, зателефонувавши за номером 0 800 300 466(дзвінки з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України не тарифікуються).

В інформаційному меню, доступному за номером 0 800 300 466, пропозиції компанії логічно згруповано. Так, у меню представлено розділи: «Акції», «Тарифи», «Нові послуги», «Послуги, що дозволяють економити» тощо. Ви також можете прослухати інформацію про правила набору номерів, способи поповнення й перевірки рахунку, і якщо, буде потреба, вибрати «З’єднання з оператором». Переходити з пункту в пункт Ви зможете дотримуючись підказок, що звучать під час прослуховування.

Після прослуховування інформації про послуги або акції, що вас цікавлять, ви зможете перейти в меню замовлення й подати заявку на підключення або відключення тієї чи іншої послуги.

Щоб відразу, без прослуховування детальної інформації про пропозиції компанії потрапити до меню замовлення, достатньо набрати 477 з мобільного номера «Київстар».