З 15 січня до 1 березня 2020 року більше 6 млн абонентів Київстар користувалися популярними відеододатками без списання мегабайтів з акцією «Відео безлім для всього Київстар».

Завдяки акції ці абоненти використали разом більше 16 тисяч терабайтів мобільного інтернету, який у них не тарифікувався незалежно від умов тарифних планів. Цього трафіку вистачило б, наприклад, на 11 млн годин перегляду відео онлайн у Full HD якості.

В рамках акції «Відео безлім для всього Київстар»

усі абоненти передплати та контракту Київстар користувалися популярними відеосервісами безлімітно, тобто мегабайти мобільного інтернету в них не списувалися. Серед додатків, на котрі поширювалися умови: YouTube та Instagram, Twitch, Київстар ТБ, Megogo, Oll TV, Divan TV, 1+1 video, а також Netflix та Amazon Video.

Як показує статистика Київстар

майже 50% всього мобільного інтернету абоненти використовують для перегляду відео у стрімінгових сервісах. Тому у своїх тарифах компанія пропонує безлімітний доступ до найпопулярніших в Україні та світі додатків. Цікаво, що в тарифах Київстар з безлімітом на популярні відео та музичні додатки, 70% мобільного інтернету, який використовують абоненти – не тарифікується.

Дякуємо, що ви з нами! Далі буде.