Спробуйте роумінг

Підключайте пакет «Спробуйте роумінг» та отримуйте від Київстар безкоштовні хвилини для дзвінків за кордоном або бонусні кошти для спілкування у роумінгу.

Підключити зараз Підключити зараз

Як це працює

Пакет «Спробуйте роумінг» доступний для підключення контрактним абонентам Київстар, а також абонентам передплаченого зв'язку:


  • якщо ви контрактний абонент, замовляйте безкоштовні 10 хвилин для дзвінків за кордоном;
  • якщо ви абонент передплаченого зв'язку, замовляйте бонусні 35грн для оплати пакету послуг за кордоном: або хвилини на розмови, або SMS, або мегабайти інтернету.

Як замовити

За допомогою короткого запиту *106*22#.

Протягом доби після замовлення ви отримаєте SMS-підтвердження, що пакет «Спробуйте роумінг» підключено.

Скільки це коштує

Підключення пакета – безкоштовно.

Детальніше про роумінг від Київстар

Пропозиція доступна лише абонентам Київстар. Якщо Ви бажаєте приєднатись до нашої мережі, обирайте один із вигідних тарифів.

Вiзьміть з собою в дорогу

Плануєте подорож? Ми зібрали для вас корисні поради, завдяки яким ви завжди будете на зв’язку!

Завантажити
Як нараховуються бонусні хвилини/кошти?-+

За фактом підключення і нарахування 10 хвилин або 35 грн Ви будете проінформовані SMS-повідомленням.

У контрактних абонентів нараховані за умовами пакета 10 хвилин не оплачуються, тарифікація починається з 11-ої. У абонентів передплаченого зв’язку спочатку використовуються нараховані 35 грн з бонусного рахунку, далі з основного рахунку.

Який термін дії бонусних хвилин/коштів?-+

Для контрактних абонентів. Термін дії бонусних хвилин – 90 днів. Невикористані хвилини анулюються.

Для абонентів передплаченого зв'язку. Термін дії бонусних коштів –90 днів. Щоб активувати пакет, достатньо здійснити дзвінок, надіслати SMS або вийти в інтернет. Невикористані хвилини/SMS/мегабайти анулюються. Замовлений пакет (хвилини/SMS/мегабайти) діє до кінця доби (23:59:59 за київським часом).

Як перевірити термін дії і залишок бонусних хвилин/коштів?-+

Перевірити термін дії і залишок бонусних хвилин/коштів можна за допомогою запиту: *106*1*5#. Пакет можна підключити лише один раз протягом періоду. За умови зміни тарифного плану на інший, бонусні хвилини/кошти зберігаються. Якщо ви змінюєте контрактну форму зв’язку на передплачену чи навпаки – бонусні хвилини/кошти буде анульовано.

Як відключити пакет? -+
Пакет «Спробуйте роумінг» буде відключено автоматично через 90 днів.
Будь ласка, зверніть увагу-+

Пакет діє тільки на території 1 і 2 тарифної зони в країнах: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Вірменія, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Угорщина, Гавайські острови, Німеччина, Гібралтар, Гонконг, Греція, Грузія, Данія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Камбоджа, Канада, Катар, Кіпр, Киргизстан, Китай, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Малайзія, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, ОАЕ, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Саудівська Аравія, Сан Марино, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Таїланд, Туреччина, Узбекистан, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка, Естонія, Південна Корея.

Пропозиція діє по всій Україні, за винятком АР Крим, територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та на території населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення.