Що таке VoLTE?

Voice over LTE (VoLTE) — нова технологія передачі голосу, що дає змогу здійснювати дзвінки в інтернет-мережі 4G (LTE) замість традиційної голосової мережі 2G/3G. Вона забезпечує більш чітке та природне звучання голосу за умови, що обидва учасники дзвінка використовують телефони з підтримкою VoLTE: сертифіковані та підключені до мережі 4G (LTE) від Київстар.

Які переваги VoLTE?

  • Це як HD-якість, тільки у світі звуку. Голос вашого співрозмовника звучатиме чіткіше та якісніше, завдяки покращенням на технологічному рівні.
  • Швидке з’єднання. Без довгої тиші, завдяки тому що дзвінки VoLTE обслуговуються в тій самій мережі, що й інтернет, і не потрібно перемикатися між 4G та 3G.
  • Інтернет продовжує працювати під час виклику. Ви можете телефонувати та користуватися інтернетом одночасно — також завдяки єдиній мережі.

VoLTE тарифікується окремо?

Ні, розмови з використанням VoLTE тарифікуються як звичайні дзвінки за умовами вашого тарифу. Мегабайти мобільного інтернету також не будуть зніматися.

Чи можу я користуватися VoLTE?

Спочатку сервіс VoLTE буде доступний для частини абонентів контрактної форми обслуговування.

Смартфони, які підтримують VoLTE, мають бути додатково налаштованими виробниками для роботи у VoLTE-мережі кожного мобільного оператора. Наразі VoLTE від Київстар підтримують такі моделі смартфонів:

Apple iPhone 11
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro Max
Apple iPhone 12
Apple iPhone 12 Pro
Apple iPhone SE (2018-2020)
Apple iPhone XR
Apple iPhone XS
Apple iPhone XS MAX
Apple iPhone XS MAX (A2101)
Apple iPhone XS (A2097)
Apple iPhone XR (A2105)
Apple iPhone X (A1901)
Apple iPhone SE (A2296)
Apple iPhone 8 Plus (A1897)
Apple iPhone 8 (A1905)
Apple iPhone 7 Plus (A1784)
Apple iPhone 7 (A1778)
Apple iPhone 12 Pro Max (A2411)
Apple iPhone 12 Pro (A2407)
Apple iPhone 12 mini (A2399)
Apple iPhone 12 (A2403)
Apple iPhone 11 Pro Max (A2218)
Apple iPhone 11 Pro (A2215)
Apple iPhone 11 (A2221)

Перелік смартфонів та інших девайсів, що працюватимуть у VoLTE-мережі Київстар, буде постійно розширюватися. Якщо у списку немає потрібної вам моделі, будь ласка, зверніться до виробника з приводу того, чи підтримує саме ваша модель VoLTE.

Будь ласка, зверніть увагу. Смартфон, який не був передбачений для території України, може взагалі не підтримувати VoLTE — незалежно від моделі. Наприклад, компанія Apple до певного часу для низки країн взагалі не випускала iPhone з чіпами, що підтримують 4G-голос.

Як активувати VoLTE?

Перейдіть у меню Налаштування > Мобільна мережа > Параметри і дані > LTE, VoLTE ввімкнути

У деяких випадках, коли ви ввімкнете VoLTE, може з'явитися повідомлення: «Увімкнення VoLTE в мережі, що не була сертифікована оператором зв'язку для VoLTE, може вплинути на час роботи батареї, дзвінки, повідомлення та стільникові дані».

Послуга VoLTE при цьому працюватиме.

Ви також можете побачити повідомлення, що вам потрібно вставити нову SIM-карту. Це може трапитись, якщо у вас ще немає USIM. Перевірте, чи підтримує ваша SIM-карта 4G/LTE.

Як дізнатися, чи підтримують 4G ваш смартфон та SIM

Наберіть *245*5# щоб перевірити смартфон

Наберіть *245*4# щоб перевірити SIM-карту

Перевірити на сайті