store iconМагазини
icon-pin-region

ANTI-DDOS

Захист від DDoS-атак

Комплексний захист від спрямованого шкідливого трафіку.

AntiDDos забезпечує багаторівневий захист IT-інфраструктури компанії від відомих і невідомих атак. Це рішення зручно розгортати та використовувати, воно містить комплексні інструменти для аналізу та автоматичного складання звітів. AntiDDos побудовано на основі рішення FortiDDoS від Fortinet. Сервіс має чинний Атестат відповідності, зареєстрований Адміністрацією Держспецзв’язку України.

Як це працює

1st icon

AntiDDos підключається до інтернет-каналу від Київстар.

2nd icon

Протягом 14–30 днів після підключення сервіс «вивчає» трафік, що надходить до ресурсів клієнта.

3rd icon

Отримавши достатньо даних, AntiDDos починає моніторити структуру трафіку

4th icon

Щойно система виявляє відхилення, трафік автоматично переспрямовується на очищення й тільки після цього потрапляє до клієнта

Переваги захисту від Київстар

dots img

Спеціалізоване апаратне рішення

Повна перевірка пакетів: двонаправлене виявлення, протидія атакам DDoS рівня 3, 4 та 7, об’ємним атакам, атакам SSL Renegotiation / HTTP.

dots img

Використання машинного навчання

Система застосовує не тільки на сигнатурний аналіз, а й машинне навчання (machine learning), щоб ви були захищені від атак нового типу.

dots img

Автоматичний моніторинг трафіку

Система працює та реагує на загрози в автоматичному режимі, без втручання оператора. Це знижує ризик хибного спрацювання та спрощує роботу.

dots img

Розширений захист від атак на базі DNS

Забезпечує 100% перевірку всього DNS-трафіку та захищає від широкого спектра об'ємних, застосункових та аномальних атак на основі DNS.

Можливості AntiDDoS від Київстар

Іконка чек кругла

Технологія перевірки пакетів

Іконка чек кругла

Аудит маршрутів трафіку

Іконка чек кругла

Списки контролю доступу

Іконка чек кругла

Протидія атакам на базі DNS/NTP

Іконка чек кругла

Всебічна перевірка аномалій

Іконка чек кругла

Протидія об’ємним атакам

Іконка чек кругла

Централізована звітність про події

Іконка чек кругла

Детальна інформація за вашими рахунками

Іконка чек кругла

Протидія атакам 3, 4, 7 рівнів моделі OSI

Іконка чек кругла

Вбудовані засоби комплексної звітності

Іконка чек кругла

Керування пороговими значеннями поведінковим аналізатором

Іконка чек кругла

Протидія атакам SSL Renegotiation/HTTP

Рішення для кібербезпеки

Захистіть IT-інфраструктуру вашого бізнесу не лише від DDos-атак, а й від інших кіберзагроз. Пропонуємо комплексні рішення від лідерів у сфері інформаційного захисту.

ks_logo

Кейси та поради експертів на Kyivstar Business Hub

Детальнішу інформацію про захист від DDoS-атак нададуть наші спеціалісти

Найчастіше запитують

Dos-атака (denial of service — відмова в обслуговуванні) спрямована на те, щоб зробити систему чи ресурс (сервер, додаток або вебсайт) недоступними для користувачів. Створюється великий обсяг шкідливого трафіку (запити або пакети), що спрямовується на систему і призводить до її перенавантаження.

DDos-атака (distributed denial of service — розподілена відмова в обслуговуванні) — щоб її здійснити, використовують велику кількість контрольованих або зламаних заздалегідь джерел, з яких надходить шкідливий трафік.

Поверхово DDoS-атаки розділяють на кілька типів, залежно від того, на який рівень системи спрямована загроза. Найпоширеніші атаки на рівні додатків (7-й рівень), представницькому (6-й рівень), транспортному (4-й рівень) та мережевому (3-й рівень) рівнях.

Київстар постійно відстежує структуру трафіку, що надходить з інтернету в підмережі (ресурси) клієнта. Щойно система виявляє відхилення від легітимного трафіку, він переспрямовується на очищення, і тільки після цього потрапляє до клієнта.

Спершу переконайтеся, що у вас підключена інтернет-мережа Київстар (або замовте її підключення). Після цього заповніть форму на сайті. Наш спеціаліст зателефонує вам та допоможе підібрати найкраще рішення для захисту IT-інфраструктури вашого бізнесу. Також вам нададуть усю потрібну інформацію щодо підключення.

Захист від DDos-атак потрібен організаціям будь-якого масштабу, форми власності чи галузі. Найчастіше від кібератак страждають державні установи, банки та інші фінансові організації, онлайн-магазини, IT-бізнеси, промисловість, стартапи.

Вартість підключення та користування залежить від багатьох чинників. Конкретну ціну для вашої компанії зможе порахувати менеджер після розмови.