store iconМагазини

Київстар — найбільший оператор електронних комунікацій України

Свою історію в Україні компанія почала ще 1994 року, а вже 9 грудня 1997-го в мережі Київстар пролунав перший дзвінок.

Київстар — найбільший оператор електронних комунікацій України
Український мобільний оператор — Київстар має найбільшу інфраструктуру зв'язку в країні і найбільшу кількість абонентів. Протягом 25 років надає якісні послуги зв’язку та інтернету для українського населення та бізнесу.

25 років

Роботи в Україні

50 тис

Базових станцій по всій країні

24,3 млн

Клієнтів мобільного зв'язку

Про Київстар

Частина групи VEON

Київстар входить до складу міжнародної телеком-групи VEON. VEON Ltd — компанія, що розташована в Євросоюзіі, з Головним офісом у Нідерландах. Компанія є в лістингу на фондових біржах NASDAQ і EURONEXT. Інвестори VEON — це тисячі приватних власників акцій у країнах США, Європи та в усьому світі. VEON не має та ніколи не мав контролюючого або мажоритарного акціонера.

Різноманітні послуги

Разом з основними послугами мобільного зв’язку та інтернету для населення України Київстар активно розвиває напрямок для бізнесу та державного сектору. Зокрема створює та надає цифрові рішення для різних бізнес-завдань — такі як Big Data, індустріальний IoT, хмарні рішення, кіберзахист тощо. Ці продукти компанія впроваджує як самостійно, так і в партнерстві.

Якість Київстар

Декларація якості

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг

Система управління інформаційною безпекою

Київстар Бізнес

dots img

Інноваційність

Надаємо широкий спектр послуг на базі технологій мобільного і фіксованого зв’язку. Це, наприклад, 4G, а також сучасні рішення на основі Big Data, Cloud, IoT для організації бізнес-процесів, оптимізації витрат, підвищення ефективності бізнесу, гнучких форматів роботи, комунікації, кіберзахисту тощо.

dots img

Надійність

Будуємо довірливі тривалі відносини з клієнтами. Постійно інвестуємо у розвиток мережі і впровадження нових технологій, щоб забезпечувати якість, стабільність і надійність послуг.

dots img

Підтримка

Супроводжуємо клієнтів кваліфікованою командою на всіх етапах співпраці: консультуємо, рекомендуємо найкращі підходи до вирішення бізнес-завдань, надаємо технічну підтримку.

dots img

Чесність

У веденні бізнесу і взаємодії з бізнес-партнерами чітко дотримуємось вимог законодавства та норм Кодексу поведінки.

dots img

Прогресивність

Спираємось на кращий світовий та український досвід, збираємо успішні кейси, слідкуємо за трендами та розвитком технологій.

dots img

Універсальність

Співпрацюємо з організаціями і компаніями всіх індустрій і напрямів діяльності. Вміємо знаходити рішення під будь-які індивідуальні запити і складні проєкти як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Цифрові рішення від Київстар Бізнес

big-data head

Big Data

Рішення, створені на базі аналізу великих масивів даних. З ними бізнес може проаналізувати цільову аудиторію за різними параметрами, визначити привабливість певної локації, знайти нових клієнтів та налаштувати персоналізовану комунікацію з ними.

data-center

Дата-платформа

Рішення для консолідації, аналізу та візуалізації даних з різних джерел. Допомагає автоматизувати звітність у Power BI, побудувати прогнозну аналітику та розвинути моделювання.

azure-stack_hero

Microsoft Azure

Київстар у партнерстві з Microsoft пропонує своїм клієнтам доступ до глобальної хмарної платформи та можливість обробляти, зберігати дані у дата-центрах 60+ регіонів світу. Клієнти отримують доступ до 200+ хмарних служб Azure для виконання різних завдань.

background-cyber

Кібербезпека

Інструменти для комплексного захисту мережевої інфраструктури, сервісів та хмарних рішень компанії від загроз різних типів. Рішення розроблене лідерами у сфері інформаційного захисту Fortinet, Barracuda і Commvault та надається у партнерстві з Київстар.

IOT

Індустріальний ІоТ

Технології ІоТ для автоматизації рутинних бізнес-процесів, оптимізації логістики, підвищення рівня безпеки, рентабельності бізнесу та якості послуг. Використовується у різних галузях — медицині, виробництві, логістиці, торгівлі, агро, ЖКГ тощо.