store iconМагазини
Роумінг як вдома — користуйтеся своїм тарифом без доплат у країнах Роумінг як вдома
Роумінг як вдома
Ідеальний роумінг — персональна пропозиція для вас
Ідеальний роумінг
unlim-services
logo-booking.comlogo-airbnblogo-Maps (IOS )logo-tickets.ualogo-messengerlogo-google_mapslogo-skyscanner_bluelogo-kyivstarlogo-whatsuplogo-viberlogo-telegram

Безлімітний інтернет у додатках у 135 країнах світу

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу від Київстар — це можливість користуватися всіма послугами мобільного зв’язку під час ділових поїздок по світу.

Проводьте онлайн-конференції з колегами, дзвоніть і надсилайте повідомлення родині, гортайте стрічку новин — все це з вашого українського номера телефону.

Як активувати роумінг для бізнесу від Київстар

Ваш телефон має підключитися до роумінгу самостійно та автоматично зареєструватися в мережі іноземного оператора, щойно ви перетнете кордон. Якщо цього не відбулося, перевірте налаштування та встановіть пошук мережі й передачу даних в роумінгу.

Роумінг як вдома: швидкий інтернет та якісний зв’язок без доплат

Роумінг як вдома від Київстар — це можливість використовувати хвилини та SMS вашого корпоративного тарифу у 27 країнах Європи так, як в Україні. Також в пакет входять мегабайти для інтернету в цих країнах, їх кількість залежить від вашого тарифного плану.

Назва та умови вашого тарифного плану є в додатку Мій Київстар. Також ви можете дізнатись назву свого тарифного плану за запитом 10001*2# та знайти умови на сайті в розділі Тарифи.

Ідеальний роумінг — пакет, створений спеціально для вас

Ви подорожуєте в країну, яка не входить в список 27 країн послуги Роумінг як вдома? Або вже вичерпали ліміт мегабайтів? Тоді вам підійде Ідеальний роумінг — пакет, створений з урахуванням вашого тарифу, вигідніший за базові умови. Зайдіть у свій профіль на сайті, щоб дізнатися більше.

Простий роумінг — спеціальна пропозиція на 30 днів

Простий роумінг для бізнесу від Київстар — це корпоративні дзвінки, мобільний інтернет та хвилини за спеціальними умовами. Підключіть пакет на 30 днів, отримайте бонуси на рахунок та користуйтеся послугами мобільного зв’язку так, як ви захочете.

Базовий роумінг — три пакети для вашої зручності

Базовий роумінг дає можливість отримати пакет мегабайтів, хвилин чи повідомлень, коли ви вичерпали ліміт послуги Роумінг як вдома або в країнах, де ця послуга недоступна. Якщо ви не підключите спеціальний пакет роумінгу, і почнете користуватись МБ, хвилинами чи SMS, вам автоматично нарахується один із цих трьох пакетів відповідно.

Кожен пакет Базового роумінгу активується тільки тоді, коли ви починаєте його використовувати, і діє до 23.59 за київським часом.

Телефонуйте в Київстар, якщо залишились питання

Хочете дізнатись про роумінг для бізнесу більше? Зателефонуйте в контакт-центр за номерами, які ви знайдете внизу цієї сторінки. Безкоштовно по Україні та за кордоном.