store iconМагазини

Виберіть свій роумінг:🇪🇸 Іспанія

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Іспанії

Роумінг для бізнесу в Іспанії від Київстар — це можливість дзвонити, надсилати повідомлення, читати новини та залишатися на зв’язку в месенджерах зі своїм українським номером телефону.

У Барселоні, Мадриді чи на сонячному острові Гран-Канарія — вигідні умови бізнес-тарифів роумінгу доступні в будь-якій частині країни.

Роумінг для бізнесу від Київстар: як активувати в Іспанії

Щоб підключити роумінг, переконайтеся, що в телефоні ввімкнена функція автоматичного пошуку мережі іноземного оператора. Якщо це так — корпоративний зв’язок та мобільний інтернет будуть доступні автоматично, коли ви перетнете кордон.

Роумінг для бізнесу в Іспанії: тарифи та умови

У більшість тарифів входить послуга Роумінг як вдома, і це значить, що ви зможете використовувати мегабайти, хвилини та повідомлення одразу після прибуття в Іспанію. Якщо ви забули назву свого тарифу, можете знайти її за запитом *100*01*2#, а потім подивитись умови в розділі Тарифи або в додатку Мій Київстар.

Якщо ви продовжите користуватися зв’язком в роумінгу після того, як ліміти в межах послуги будуть вичерпані, автоматично підключаться пакети Базового роумінгу — з хвилинами, повідомленнями або мегабайтами відповідно. Кожен нараховується тільки тоді, коли ви дзвоните, надсилаєте SMS або заходите в інтернет, і діє до кінця доби за київським часом.

Потрібно більше хвилин чи мегабайтів? Активуйте один із двох пакетів:

  • Ідеальний роумінг. Спеціальні умови, підготовані з урахуванням вашого дійсного тарифу. Нагадайте ваш номер телефону, щоб подивитись їх.

  • Простий роумінг. Діє 30 днів, ви отримуєте бонуси та самостійно розподіляєте їх на послуги зв’язку як вам зручно.

Телефонуйте нам, якщо потрібна допомога

Контакт-центр Київстар працює цілодобово, дзвінки безкоштовні з України та інших країн. Прогортайте цю сторінку донизу, щоб побачити номери, за якими ви можете зателефонувати нам.