store iconМагазини
icon-pin-region

Виберіть свій роумінг:🇪🇸 Іспанія

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Наберіть і наш оператор зв'яжеться з вами. Це безкоштовно.

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Іспанії від Київстар — це можливість дзвонити, надсилати повідомлення, читати новини та залишатися на зв’язку в месенджерах зі своїм українським номером телефону.

У Барселоні, Мадриді чи на сонячному острові Гран-Канарія — вигідні умови бізнес-тарифів роумінгу доступні в будь-якій частині країни.

Роумінг для бізнесу від Київстар: як активувати в Іспанії

Щоб підключити роумінг, переконайтеся, що в телефоні ввімкнена функція автоматичного пошуку мережі іноземного оператора. Якщо це так — корпоративний зв’язок та мобільний інтернет будуть доступні автоматично, коли ви перетнете кордон.

Роумінг для бізнесу в Іспанії: тарифи та умови

У більшість тарифів входить послуга Роумінг як вдома, і це значить, що ви зможете використовувати мегабайти, хвилини та повідомлення одразу після прибуття в Іспанію. Якщо ви забули назву свого тарифу, можете знайти її за запитом *100*01*2#, а потім подивитись умови в розділі Тарифи або в додатку Мій Київстар.

Якщо ви продовжите користуватися зв’язком в роумінгу після того, як ліміти в межах послуги будуть вичерпані, автоматично підключаться пакети Базового роумінгу — з хвилинами, повідомленнями або мегабайтами відповідно. Кожен нараховується тільки тоді, коли ви дзвоните, надсилаєте SMS або заходите в інтернет, і діє до кінця доби за київським часом.

Потрібно більше хвилин чи мегабайтів? Активуйте один із двох пакетів:

Ідеальний роумінг. Спеціальні умови, підготовані з урахуванням вашого дійсного тарифу. Нагадайте ваш номер телефону, щоб подивитись їх.

Простий роумінг. Діє 30 днів, ви отримуєте бонуси та самостійно розподіляєте їх на послуги зв’язку як вам зручно.

Телефонуйте нам, якщо потрібна допомога

Контакт-центр Київстар працює цілодобово, дзвінки безкоштовні з України та інших країн. Прогортайте цю сторінку донизу, щоб побачити номери, за якими ви можете зателефонувати нам.