NO_DATAМагазини
icon-pin-region

Роумінг для IoT

Тримайте зв’язок із вашими пристроями чи автомобілями, що знаходяться за кордоном.

Роумінг для IoT
Користуйтеся зв’язком за базовими тарифами або підключіть один із пакетів за 200 грн/міс. Крім того, в деякі тарифи IoT вже включено мегабайти для роумінгу (Роумінг як вдома). Вартість послуг у базових умовах залежить від країни та від тарифної зони, у яку вона входить.

Базові умови для IoT в роумінгу

Актуальні для тарифів IoT 12, IoT 17, IoT 25, IoT 45, IoT Старт, IoT Міні, IoT База, IoT Про, Data, M2M Індивідуальний, M2M Резерв

Країни 1 зони

Умови для 1 зони

Країни 2 зони

Умови для 2 зони

Країни та умови 4 зони

Країни та умови 5 зони

Австрія, Азербайджан, Албанія, Вірменія, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Велика Британія, Угорщина, Німеччина, Гренландія, Греція, Грузія (крім Абхазії та Південної Осетії), Данія, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ісландія, Ірландія, Іспанія (включно з Канарськими о-вами і Гібралтаром, о. Ібіца), Італія (включно з Сан-Марино та Ватиканом), Казахстан, Канада, Косово, Республіка Кіпр (крім Північного Кіпру), Киргизія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Норвегія, Палестина (крім Beeline), Польща, Португалія (включно з Азорськими о-вами та о. Мадейра), Північна Македонія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, США (включно з Гавайськими о-вами та Американськими Віргінськими о-вами), Таджикистан, Туреччина, Узбекистан, Фарерські острови, Фінляндія (включно з Аландськими о-вами), Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка, Естонія, Японія.

Пакети для IoT в роумінгу

Простий IoT

Пакет діє 30 днів та відключається автоматично.

Комфортний IoT

Пакет автоматично підключається щомісяця.
NO_DATA

Роумінг як вдома

Більшість тарифів IoT уже включають обсяг послуг для користування інтернетом у 27 країнах Європи.

 

  • IoT25, IoT45, IoT Міні, IoT База, IoT Про — 25 МБ
  • IoT Модем — 5 ГБ
  • IoT Стрімінг — 10 ГБ

Найчастіше запитують

Описані тут умови діють для таких тарифів: IoT 12, IoT 17, IoT 25, IoT 45, IoT Старт, IoT Міні, IoT База, IoT Про, Data, M2M Індивідуальний, M2M Резерв. Для інших тарифів IoT за кордоном діють такі самі умови роумінгу, як і для голосових тарифів. Ознайомитися з ними можна на сторінці роумінгу.

Під роумінгом поза суходолом слід розуміти зв'язок на авіа- та морському транспорті, а також супутниковий зв'язок. Детальніше за посиланням.

При вихідних дзвінках по країні перебування на деякі коди діє окрема вартість дзвінків 50 грн/хв. Ця ціна не залежить від підключених послуг. Актуально для таких країн: Австрія, Албанія, Вірменія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Велика Британія, Німеччина, Греція, Естонія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Македонія, Монако, Палестина, Польща, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Таджикистан, Франція, Чорногорія, Алжир, Демократична республіка Конго, Марокко, Туніс, Швейцарія.

Детальний перелік кодів за посиланням.

Будь ласка, зверніть увагу. В роумінгу діє обмеження на вхідні та вихідні дзвінки, а також на обмін текстовими повідомленнями з номерами, що містять такі коди.

Пакетні хвилини та SMS для більшості популярних країн можна використовувати тільки на українські номери та номери країни перебування.

Вихідні дзвінки та SMS на інші номери тарифікуються залежно від країни, куди саме ви телефонуєте або надсилаєте повідомлення.

Деталі про тарифні зони та вартість послуг тут.

Важливо: є країни, де дзвінки та SMS тарифікуються незалежно від напрямку — 150 грн/хв та 15 грн/SMS: Британські Віргінські острови, Бруней-Даруссалам, Гамбія, Гондурас, Зімбабве, Ємен, Іран, Куба, Ліван, Лівія, Мавританія, Нігер, Сейшельські острови, Сирія, Ефіопія, а також оператори супутникового зв'язку та операторів, які надають свої послуги на авіа-/морському транспорті.

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

Кількість пакетів 50 бонусів/50 грн не обмежена. Кожен новий пакет надається автоматично після закінчення обсягу попереднього, якщо ви продовжуєте користуватися інтернетом чи SMS. Якщо ви не користуєтеся цими послугами, пакет не надається.

Бонуси використовуються у 1 та 2 зоні, при цьому вартість послуг з використання бонусів залежить від того, це країна 1 чи 2 зони.

Перевірити залишок бонусів можна через запит *106*1*4#. Координатори також можуть переглянути цю інформацію в Мій Київстар.

У базових умовах у країнах 1, 2 зони тарифікація дзвінків здійснюється посекундно, інтернету — побайтно, з округленням в більшу сторону.

У 4, 5 зоні, а також при користуванні пакетами Простий та Комфортний роумінг IoT тарифікація кожних 50 КБ здійснюється в момент приймання/передавання першого байта кожних 50 КБ даних. При здійсненні та отриманні дзвінків вартість першої секунди кожної хвилини дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість усіх наступних секунд хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.