store iconМагазини

Виберіть свій роумінг:🇧🇬 Болгарія

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Болгарії від Київстар

Роумінг для бізнесу від Київстар — це найкращі умови для використання українського номера телефону під час ділової поїздки в Болгарію. Ми пропонуємо кілька пакетів на вибір — для короткої та тривалої подорожі, з мегабайтами, хвилинами, повідомленнями, або всіма послугами одночасно.

Як активувати роумінг в Болгарії від Київстар

Якщо ви встановите автоматичний пошук мережі в налаштуваннях телефону, роумінг активується, щойно ви перетнете кордон. Більше інформації — в розділі Найчастіше запитують.

Тарифи роумінгу для бізнесу в Болгарії

Коли телефон знайде мережу іноземного оператора, почне діяти послуга Роумінг як вдома, якщо вона включена в ваш тариф. Щоб дізнатися назву вашого тарифу, наберіть код *100*01*2# з телефона. Умови тарифу ви знайдете в розділі Тарифи або в додатку Мій Київстар.

Також ви можете підключити один із двох пакетів на вибір.

  • Ідеальний роумінг. Дзвінки, повідомлення та інтернет за умовами, вигіднішими за базові. Нагадайте нам свій номер телефону, щоб побачити їх.

  • Простий роумінг. Пакет на 30 днів — отримайте бонуси та розподіліть їх на потрібні послуги як забажаєте.

Якщо ви не підключите спеціальні пакети роумінгу і продовжите користуватися своїм номером телефону після того, як вичерпаєте ліміт послуги Роумінг як вдома, активується один із пакетів Базового роумінгу. Це додаткові хвилини, мегабайти або повідомлення відповідно. Кожен пакет діє до кінця доби за київським часом.

Є питання? Зателефонуйте в контакт-центр

Якщо ви хочете дізнатися більше про роумінг для бізнесу в Болгарії, запитати про його активацію чи особливості різних видів тарифів — зв’яжіться з нами за допомогою номерів телефонів, які ви знайдете внизу цієї сторінки. Контакт-центр працює цілодобово, дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.