store iconМагазини

Виберіть свій роумінг:🇩🇪 Німеччина

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Німеччині від Київстар

Роумінг для бізнесу від Київстар дає можливість постійно залишатись на зв’язку під час ділової поїздки в Німеччину. Незалежно від того, чи проводите ви онлайн-конференцію з Франкфурта-на-Майні, чи оглядаєте історичні пам’ятки Дрездена, або вечеряєте з партнерами в центрі Берліна — інтернет та мобільний зв’язок будуть доступні у вашому телефоні.

Роумінг для бізнесу в Німеччині: як активувати

Щоб користуватися мобільним інтернетом, дзвонити та надсилати повідомлення за кордоном, переконайтеся, що у вашому телефоні ввімкнені функції автоматичного пошуку мережі та передачі даних в роумінгу. Якщо це так — роумінг активується, коли ви перетнете кордон.

Тарифи для роумінгу в Німеччині: який вибрати

Ми подбали про те, щоб ви могли користуватись корпоративним номером за кордоном без доплат, і тому в більшість тарифів Київстар включена послуга Роумінг як вдома. Вона діє на території Німеччини та 26 інших країн, і дозволяє дзвонити, надсилати повідомлення й заходити в інтернет без необхідності підключати щось додатково.

Якщо ліміт послуги буде вичерпано, а ви продовжите користуватись зв’язком в роумінгу, активується пакет Базового роумінгу — з мегабайтами, хвилинами або повідомленнями. Нарахований пакет діє до кінця доби за київським часом.

Потрібно більше інтернету чи хвилин? Плануєте залишатись в країні довше? Активуйте один із цих пакетів:

  • Ідеальний роумінг. Спеціальні умови, підібрані для вас. Щоб подивитись, переконайтесь, що ви зайшли у свій профіль на сайті.

  • Простий роумінг. Пакет на 30 днів — отримайте бонуси та використовуйте їх на послуги мобільного зв’язку як вам зручно.

Роумінг для корпоративних дзвінків: особливості в Німеччині

У Німеччині не працює 3G інтернет. Якщо ваша SIM-карта не підтримує 4G, ви можете дзвонити та надсилати повідомлення в роумінгу, але для мобільного інтернету потрібно буде замінити карту або ввімкнути eSim.

Залишилися питання або ви хочете дізнатися про роумінг для бізнесу в Німеччині більше? Подзвоніть в контакт-центр за номерами, вказаними внизу сторінки, і наші оператори обов’язково вам допоможуть.