store iconМагазини

Виберіть свій роумінг:🇮🇹 Італія

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Італії від Київстар

Роумінг для бізнесу від Київстар — це можливість користуватися своїм українським номером телефону протягом всієї поїздки в Італію за тарифом, що підходить саме вам.

Як активувати роумінг для бізнесу в Італії

Зазвичай телефон під’єднується до мережі іноземного оператора, щойно ви перетинаєте український кордон, та автоматично знаходить нову мережу в кожній наступній країні, коли ви проїжджаєте декілька транзитом. Якщо цього не відбулось, переконайтеся, що ви ввімкнули автоматичний пошук мережі в налаштуваннях.

Роумінг для бізнесу в Італії: тарифи від Київстар

Щоб вибрати тариф для корпоративних дзвінків та мобільного інтернету, треба знати, як довго ви плануєте перебувати в Італії, та якими послугами будете користуватись. Зазвичай телефон автоматично активує послугу Роумінг як вдома, і ви одразу можете дзвонити, надсилати повідомлення та заходити в інтернет.

Щоб дізнатися, чи доступний вам Роумінг як вдома, подивіться назву свого тарифу за запитом *100*01*2#, а потім прочитайте умови в розділі Тарифи або в додатку Мій Київстар.

Якщо ви вичерпаєте мегабайти, повідомлення та хвилини, доступні в межах послуги, і продовжите користуватись зв’язком, автоматично активується відповідний пакет Базового роумінгу. Оплата спишеться з залишків на рахунку, пакет буде діяти до кінця доби за київським часом.

Плануєте залишатись в країні довше і хочете отримати більше послуг? Підключіть один із цих двох пакетів:

  • Ідеальний роумінг. Умови, розраховані спеціально для вашого тарифу. Нагадайте нам номер телефону, щоб дізнатися більше.

  • Простий роумінг. Отримайте бонуси та використовуйте їх на розмови, повідомлення та інтернет так, як вам зручно.

Потрібна допомога? Зателефонуйте в контакт-центр

Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами. Запитайте про підключення роумінгу в Італії від Київстар у контакт-центрі. Номери телефону вказані внизу сторінки. Дзвінки безкоштовні в Україні та за кордоном.