store iconМагазини

Виберіть свій роумінг:🇨🇿 Чехія

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Чехії від Київстар

Роумінг для бізнесу від Київстар — це пакети послуг для дзвінків, повідомлень та інтернету за кордоном.

Підключайте роумінг для бізнесу в Чехії, щоб працювати та залишатися на зв’язку протягом всієї корпоративної подорожі.

Як підключити роумінг у Чехії від Київстар

Ваш телефон знайде мережу іноземного оператора та підключиться до неї, щойно ви перетнете кордон. Якщо цього не сталося — перевірте налаштування, встановіть автоматичний пошук мережі та передавання даних у роумінгу. Читайте більше в Найчастіше запитують.

Який тариф вибрати для роумінгу в Чехії

До більшості тарифів Київстар входить послуга Роумінг як вдома, завдяки якій ви можете користуватися корпоративним номером за кордоном без доплат. Щоб перевірити, чи є вона у вашому тарифному плані, зайдіть у Мій Київстар або прочитайте умови тарифу на сайті. Якщо ви хочете дізнатися назву свого тарифу, зателефонуйте *100*01*2#.

Ви також можете підключити пакет послуг:

  • Ідеальний роумінг. Індивідуальна пропозиція для вашого тарифного плану. Увійдіть у свій акаунт на сайті, щоб її побачити.

  • Простий роумінг. Пакет на 30 днів. Отримайте бонуси та розподіліть їх на хвилини, повідомлення та інтернет Комбінуйте послуги так, як вам зручно.

В обидва пакети входить безліміт на деякі функції популярних додатків. Надсилайте повідомлення у Viber і Telegram, та знайдіть шлях до готелю з картами Google Maps без додаткової оплати за інтернет.

Якщо ви не підключите спеціальний пакет для роумінгу, та у вас закінчиться дія послуги Роумінг як вдома, ви можете автоматично отримати один із пакетів Базового роумінгу. Для цього просто почніть користуватися послугами мобільного зв’язку.

Залишилися питання?

Подзвоніть у контакт-центр Київстар за телефонами, які ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.