store iconМагазини
icon-pin-region

Виберіть свій роумінг:🇵🇱 Польща

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Польщі від Київстар

Роумінг для бізнесу від Київстар — це якісний мобільний інтернет та зв’язок на всій території Польщі: від Любліна до Щецина, від Гданська до Варшави.

Плануєте ділову поїздку в Польщу і хочете використовувати свій український номер телефону? Тоді подбайте про роумінг заздалегідь — виберіть тариф і переконайтеся, що на вашому рахунку достатньо грошей для його підключення.

Як активувати роумінг для бізнесу від Київстар

Зазвичай телефон підключається до мережі іноземного оператора одразу після перетину кордону. Щоб це відбулось автоматично, зайдіть в налаштування та встановіть режим пошуку мережі. Читайте детальну інструкцію в розділі Найчастіше запитують.

Тарифи для корпоративних дзвінків та інтернету в роумінгу

Після того, як телефон під'єднається до мережі, в ньому активується послуга Роумінг як вдома, якщо вона входить у ваш тарифний план. Щоб дізнатися назву та умови свого тарифу, скористайтесь додатком Мій Київстар. Або наберіть *100*01*2# і знайдіть умови тарифу на сайті.

Коли ліміт МБ, хвилин чи SMS в межах послуги буде вичерпано, а ви продовжите користуватися зв’язком в роумінгу, активується відповідний пакет Базового роумінгу — для інтернету, розмов чи повідомлень. Він діє до кінця доби за київським часом.

Також доступні такі варіанти:

  • Ідеальний роумінг. Спеціальні умови для вашого тарифу. Щоб подивитись їх, переконайтеся, що ви зайшли у свій профіль на сайті.

  • Простий роумінг. Підключіть його на 30 днів та отримайте бонуси, які ви зможете використати на потрібні вам послуги.

Залишилися питання? Подзвоніть нам

Прогортайте сторінку донизу, щоб побачити номери контакт-центру для дзвінків з України та Польщі. Наберіть нас, і ми допоможемо знайти відповіді на ваші запитання.