Роумінг як вдома

Продовжуйте платити за тариф як в Україні і користуйтеся своїм же обсягом хвилин і SMS, а для інтернету нараховується окремий пакет мегабайтів у роумінгу.

roaming-hero
map img

Діє в 27 країнах

Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії.

NO_DATA

Закінчився інтернет? Є додаткові пакети на 1 ГБ, 2 ГБ, 5 ГБ і 10 ГБ

Дізнайтеся, скільки хвилин, SMS і мегабайтів вам нараховується — умови залежать від тарифу

Якщо ви не знаєте назву свого тарифу, наберіть — *100*01*2#

NO_DATA

Тарифи передплати

Це ті, які підключалися без паспорта

NO_DATA

Контрактні тарифи

Це ті, що на договорі і підключалися з паспортом

NO_DATA

Тарифи Все разом

Це ті, де об'єднано мобільний зв'язок і Домашній Інтернет/ТБ

Найчастіше запитують

Київстар працює над тим, щоб надавати абонентам однакові послуги в Україні та в країнах Європейського Союзу (за умовами Роумінгу як вдома). Це поступова інтеграція, що потребує врахування економічних умов наших закордонних операторів-партнерів. Наразі, не всі партнери надають економічні умови, що дозволяють забезпечити безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар та вхідні у країнах Роумінгу як вдома. Також на надання обсягу послуг у роумінгу впливає той фактор, що частина абонентів, близько 5%, використовують за кордоном дуже велику кількість голосових послуг — понад 1000 хвилин на місяць.

З огляду на це, до абонентів, що користуються послугами Київстар у країнах, де діє Роумінг як вдома, буде застосовуватися Політика справедливого користування послугами, яка полягає у встановленні обмеження на здійснення вихідних дзвінків на номери Київстар, а також будь-яких вхідних дзвінків у обсязі 1000 хвилин на місяць/4 тижні (залежно від тарифного циклу). У випадку застосування обмежень за умов Політики, тарифікація вхідних дзвінків та вихідних на номери Київстар здійснюватиметься за умовами тарифу абонента — 0,50 грн/хв (з урахуванням усіх податків).

Надання нетарифікованих дзвінків на Київстар та всі вхідні відновлюється з настанням нового тарифного циклу – в абонентів передплати з дати зняття плати за пакет послуг по тарифу на 4 тижні, у контрактних абонентів та абонентів ВСЕ Разом — з 1 числа щомісяця. Також абоненти передплати можуть пришвидшити надання нетарифікованих дзвінків на Київстар та вхідні як в Україні замовивши самостійно пакет послуг за тарифом у додатку Мій Київстар або через запит *578#

За потреби всі абоненти можуть спілкуватися через аудіодзвінки у месенджерах Viber, Telegram, Facebook Messenger або WhatsApp — мегабайти за це не списуватимуться, якщо сплачено за тариф.

Щоб перевірити, скільки витрачено хвилин на Київстар та вхідні, наберіть — *121*21#

Ці умови автоматично активуються, щойно перетнете кордон однієї з 27 країн.

Так, якщо ви перебуваєте в одній з 27 країн, зможете й далі користуватися мегабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета. Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься.

Так, вони активуються відразу. Проте умови можуть дещо змінитися — залежно від вибраного тарифу.

Ні. Плата та умови вашого тарифу не змінюються.

Так. На деякі коди країни перебування вартість вихідних дзвінків завжди становить 50 грн/хв.

Наразі така механіка діє в: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Греції, Італії, Латвії, Литві, Польщі, Румунії, Франції, Швейцарії.

Перелік кодів для всіх країн.

В Україні ви продовжите користуватися своїм тарифом за його стандартними умовами. Будь ласка, зверніть увагу, обсяг інтернету в Україні та у роумінгу відрізняється. Переглянути стандартні умови тарифу.

  • Для абонентів передплати: cписання кожних 200 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент приймання/передавання першого байта кожних 200 КБ даних.
  • Для контрактних абонентів: cписання кожних 50 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент приймання/передавання першого байта кожних 50 КБ даних.
  • Списання кожної окремої нетарифікованої хвилини, що надається у пакеті послуг на 4 тижні/місяць та щоденному пакеті послуг здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.
  • Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.
  • Детальніше про умови користування роумінгом