Наші новини

04.03.2024

Про зміни в тарифікації пакетів Київстар ТБ для абонентів інших мобільних операторів

З 11 березня 2024 року на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ перестануть діяти архівні ТВ-пакети для абонентів інших мобільних операторів, які сплачують послугу банківською карткою.
04.03.2024

Знижка для користувачів Київстар ТБ у мережі Аптека Доброго Дня

Користувачі платформи кіно та телебачення Київстар ТБ із 4 до 31 березня 2024 року отримають знижку до 35% на купівлю косметики в мережі Аптека Доброго Дня.
01.03.2024

Додаткова знижка від EVA.UA у Мій Київстар

З 1 березня 2024 року користувачі Мій Київстар можуть отримати додаткову знижку 7% від онлайн-магазину косметики EVA.UA на купівлю товарів від 500 грн. Знижка діє як на акційні, так і на неакційні товари.
29.02.2024

Компанія «Київстар» перемогла в номінації «Краща мобільна інновація з підтримки надзвичайних або гуманітарних ситуацій» на щорічній премії Global Mobile Awards

Барселона, 29 лютого 2024 р.: VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON) – глобальний цифровий оператор, який надає послуги з мобільного та фіксованого зв'язку, повідомляє, що сьогодні компанія «Київстар» – дочірній телекомунікаційний оператор в Україні, отримала нагороду GSMA’s Global Mobile Award на щорічній премії Global Mobile Awards (GLOMO) в номінації «Краща мобільна інновація з підтримки надзвичайних або гуманітарних ситуацій» за проєкт підвищення стійкості мережі.
28.02.2024

Нам тут жити: Київстар та «Повернись живим» передали обладнання для розмінування

Спільний благодійний проєкт задля пришвидшення розмінування від Київстар і фонду «Повернись живим» успішно завершено. У рамках ініціативи передано всі комплекти необхідної техніки, автівки та набори сучасного обладнання для знешкодження мін та боєприпасів захисникам 146 інженерно-саперних груп ЗСУ.
26.02.2024

Rakuten Symphony та Kyivstar підписали протокол про наміри розвивати Open RAN для відбудови України

Барселона, 26 лютого, 2024 - Rakuten Symphony, дочірня компанія провідного технологічного конгломерату Rakuten Group, і Київстар, найбільший телеком оператор України, дочірня компанія міжнародної групи VEON, оголосили про підписання протоколу про наміри розвивати в Україні технологічне рішення Rakuten Symphony's Open Radio Access Network (Open RAN).
26.02.2024

Розіграш Apple iPad 10 серед користувачів Київстар ТБ

Ми розіграємо Apple iPad 10 серед абонентів Київстар ТБ, які користуються пакетами Базовий, Сімейний, або Преміум HD та які у період із 26 лютого до 3 березня 2024 року зареєструються у додатку Київстар ТБ.
22.02.2024

Київстар запускає нову послугу Мій пульт для користувачів тарифів IoT

З 20 лютого 2024 року Київстар запускає нову послугу Мій пульт. Якщо у вашій організації є центральний пульт, на який відбувається передача даних з M2M-обладнання, з послугою Мій Пульт ви можете передавати такі дані, не використовуючи SMS або CSD хвилини з вашого тарифного плану.
22.02.2024

Київстар співпрацюватиме з японськими компаніями в рамках відбудови України

Найбільший оператор електронних комунікацій України Київстар підписав тристоронній Меморандум з двома японськими компаніями — Sojitz та PicoCELA. Згідно з угодою, компанії планують обговорити шляхи взаємодії з метою відбудови України.
До інших публікацій