Кар'єра у Київстар

Київстар — один з кращих роботодавців України. Ми серед перших, тому що у нас працюють професіонали, віддані своїй справі. Наші співробітники поділяють місію Київстар та об’єднані спільними цінностями. А компанія робить все, щоб лишатися привабливим роботодавцем для кращих спеціалістів.

hiro-img-career
who-we-are-img

Хто ми і що робимо

Український оператор. Наша компанія визнана найбільшим платником податків на ринку телекомунікацій, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією. Ми цінуємо наших співробітників та реалізуємо програми матеріальної та нематеріальної мотивації. Підтримці ветеранів та людей з інвалідністю — надається окрема увага.

4000+

Співробітників

7.5 років

Середній стаж роботи в компанії

70+

Відкритих вакансій

Що ми пропонуємо

check-icon

Життя, щоб радіти, робота, щоб досягати результатів

check-icon

Для нас важливий ваш добробут

check-icon

Програма психологічної підтримки для співробітників та їхніх сімей

check-icon

Робота над проєктами, що мають значення для мільйонів людей та всієї країни

check-icon

Легкий та комфортний онбординг

check-icon

Стабільний бізнес та відповідальний роботодавець

check-icon

Всі базові соціальні бенефіти та навіть більше

check-icon

Long-life learning — ми даємо можливості, а ви керуєте своїм розвитком

Які є формати роботи

office-icon

Офіси по всій Україні

Офіси по всій Україні Крім побутового комфорту, ми також подбали й про безпеку — всі укриття облаштовані робочими місцями і кава-зонами.

hybrid-format-icon

Гібридний формат

Ще з 2021 року понад 70% колективу міксували роботу в офісі та віддалено, нині близько 80% людей працюють переважно з дому.

home-icon

Віддалена робота

Найголовніше — це безпека наших співробітників, тому у Київстар є можливість працювати навіть з-за кордону.

Ось кого ми якнайшвидше хочемо знайти

Виберіть свій напрямок і вакансію

Наша команда рекрутерів, яка знаходить таланти

photo

Євгенія Єдинач

Я піклуюсь про новеньких, щоб адаптація в колективі була для них легкою. Щоб вони могли реалізовувати значущі проєкти, розвивались, працювали в атмосфері довіри та підтримки колег.

photo

Наталія Стародуб

Я опікуюсь В2В-, В2С-сегментами та маркетингом. Люблю їх неймовірно за творчий підхід до роботи. Вибирайте і ви роботу серцем, адже тут ми проводимо більшу частину часу!

photo

Оксана Квятківська

Я наповнюю талантами підрозділи B2В та B2С, фінансову та адміністративну дирекції та дирекцію бізнес-розвитку. Мене мотивує результат, важливі проєкти, довіра керівника та команда.

Про Київстар

Український оператор

Компанія 25 років працює в Україні і надає послуги мобільного зв'язку та передачі даних для понад 24,3 млн клієнтів і фіксованого інтернету — більш ніж 1,1 млн абонентам. Безпека співробітників та задоволеність клієнтів — наші основні фокуси. Ми розвиваємо гнучкість, лідерство та значну увагу приділяємо культурі та цінностям.

Різноманіття послуг

Разом з основними телеком-продуктами компанія надає послуги FMC (конвергенція мобільного та фіксованого зв'язку), цифрові рішення — Big Data, індустріальний IoT, Clouds, мобільні фінансові сервіси, Open API Київстар відкритий телеком, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та інші. Ці продукти компанія впроваджує як самостійно, так і в партнерстві.

Корпоративна культура

Корпоративна культура та її розвиток наша пріоритетна тема. Незалежно від віку, статі, досвіду, для нас важливі здібності наших співробітників, їх проактивність та ініціативність. Наші співробітники не просто відображають культуру компанії, вони її створюють щодня. Ми постійно розробляємо проєкти, в яких кожен знаходить, що йому відгукується та цікаве для себе. Також ми піклуємось не лише про наших співробітників, а їх сім'ї та близьких.

Хочете дізнаватися більше про життя в Київстар?

Підписуйтеся на наші соціальні мережі і приєднуєтеся до нашої команди!

Виникли запитання стосовно вакансій? Пишіть нам, ми завжди на зв'язку