Користуватися своїм тарифом можна як в Україні, так і за кордоном

LOVE UA На максимум

LOVE UA Без меж

LOVE UA

LOVE

ТВІЙ Старт

ТВІЙ Старт (без гігабайт)

ТВІЙ Вибір

ТВІЙ Оптимум

ТВІЙ Максимум

Безлім Відео

Спілкування без меж 2019

Розваги без меж

Безлім Соцмережі

Спілкування без меж

LOVE UA На максимум

Обсяг послуг за вашим тарифом

  • 3,5 ГБ інтернету
  • Безлім на Київстар
  • 150 хв на інші українські номери та на номери країни перебування
  • Безлім на всі вхідні дзвінки
  • Безлім у месенджерах та деяких додатках

Умови починають діяти автоматично, якщо знялася плата за тариф.

Найчастіше запитують

Ні. Наразі ці умови діють в 30 країнах — Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Португалії, Єгипті, Великій Британії.

Ви почнете користуватися стандартними умовами роумінгу.

Якщо коштів на рахунку в день оплати недостатньо, знімається денна плата за вашим тарифом і ви отримаєте 100 МБ (крім тарифу ТВІЙ Старт з опцією Без гігабайт), безлім у мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки. Також якщо за вашим тарифом передбачені хвилини на інші мережі (наприклад, у тарифі Спілкування без меж 2019, Спілкування без меж, Відео без меж, Безлім Відео), ви зможете їх використовувати для дзвінків на інші мережі України та по країні перебування.

Якщо у вас тариф LOVE UA, LOVE UA На максимум або LOVE UA Без меж, то за денну оплату ви отримаєте безлім у мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки, а також безлімітний інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.

Якщо закінчаться мегабайти/хвилини денного пакета або ви почнете користуватися іншими послугами зв'язку, почнеться тарифікація за стандартними умовами роумінгу.

Якщо на рахунку 0, ви не зможете користуватися послугами.

Щоб отримати пакет послуг на 4 тижні, поповніться на достатню суму.

Як і за звичайних умов, після оплати тарифу вам нараховуватиметься стандартний пакет послуг — 12 ГБ та 1200 хв. Тільки ці пакетні гігабайти та хвилини ви зможете використовувати на інтернет у роумінгу, хвилини на Київстар, інші українські номери та по країні перебування.

Якщо закінчаться всі хвилин тарифу, на Київстар далі діятиме безлім.

Як і в Україні у роумінгу за вчасної оплати нового пакета послуг у вас зберігається залишок ГБ попереднього.

На всі вхідні дзвінки діє безлім, тобто не використовуються ваші тарифні хвилини. Вихідні SMS та дзвінки в інші країни — за стандартною вартістю в роумінгу

Як і в інших тарифах умови Роумінг як вдома почнуть діяти автоматично, якщо знялася плата за 4 тижні. Вам нараховуватиметься пакет хвилин за вашим тарифом як в Україні і окремий пакет інтернету в роумінгу (3,5 ГБ у LOVE UA На максимум і 5,5 ГБ у LOVE UA Без меж).

На всі вхідні дзвінки діє безлім, тобто не використовуються ваші тарифні хвилини.

Вихідні SMS та дзвінки в інші країни — за стандартною вартістю в роумінгу

Щоразу після оплати тарифу, коли нараховується пакет послуг в новому обсязі, невикористані хвилини і гігабайти попереднього пакета — анулюються.

Telegram, Facebook messenger, Viber, WhatsApp — безлім діє на аудіодзвінки та текстові повідомлення. Відеодзвінки, а також голосові та відеоповідомлення в месенджерах — тарифікуються за стандартними умовами.

Google Maps та Apple Maps — безлімітний трафік діє лише на карти. За навігацію мегабайти зніматимуться.

Booking, AirBnB, Skyscanner, Tickets.ua, Мій Київстар — без плати за трафік.

Якщо у вас тариф LOVE UA На максимум або LOVE UA Без меж, наберіть — *121#

Якщо у вас інший тариф передплати, наберіть — *112#

Ні. Ви не зможете користуватися спеціальними умовами роумінгу, доки не закінчиться терміну дії підключеного пакета або ви його не відключите самостійно.

Якщо у вас підключена Суперсила Роумінг, спочатку діятимуть бонуси Суперсили. Після їх використання — діятиме Роумінг як вдома.

Щоб відключити, наберіть:

  • Суперсила Роумінг — *550*7*0#
  • Ідеальний роумінг — *120*3*0#
  • Комфортний роумінг — *120*4*0#
  • Простий роумінг — дочекайтеся закінчення дії
  • Польща без меж — дочекайтеся закінчення дії

На жаль, ні. У роумінгу послуги Турбо і Турбо-день не працюють. Максимальна швидкість відновиться лише за наступної планової оплати тарифу.

Ви також можете позачергово оплатити тариф і самостійно замовити пакет послуг на 4 тижні — це зручно зробити у додатку Мій Київстар