Знайдіть свій тариф і перегляньте умови, які діють для вас у роумінгу

Якщо не знаєте назву свого тарифу, наберіть — *100*01*2#

LOVE UA Світло (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA Пісня (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA Сила (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA На максимум

LOVE UA Без меж

LOVE UA

LOVE

ТВІЙ Вибір

ТВІЙ Оптимум

ТВІЙ Максимум

Безлім Відео

Спілкування без меж 2019

Розваги без меж

LOVE UA Світло (на цей тариф можна перейти)

Обсяг послуг діє автоматично, якщо знялася плата за тариф 190 грн/4 тижні:

  • 5 ГБ інтернету
  • 150 хв на всі номери України та країни перебування, а також на вхідні
  • Безлім у месенджерах та деяких додатках

Щоб перевірити залишок, наберіть — *121#

Закінчився інтернет? Є додаткові пакети на 1 ГБ, 2 ГБ, 5 ГБ і 10 ГБ

Важливо: якщо в цьому тарифі ви підключили Суперсилу Економія, умови Роумінгу як вдома перестають діяти. Щоб почати ними знову користуватися, відключіть Суперсилу Економія.

Якщо хочете перейти на тариф LOVE UA Світло, знайдіть його у додатку Мій Київстар або зателефонуйте на 477*1 (безкоштовні дзвінки тільки з України)

Якщо використали свої обсяги

  • Інтернет: пакет 500 МБ/20 грн, далі до кінці дня — безлім на швидкості до 0,8 Мбіт/с
  • Дзвінки на Київстар та вхідні: 0,50 грн/хв
  • Дзвінки на інші номери України та країни перебування: пакет 10 хв за 5 грн, далі до кінця дня — 1 хв/1 грн
  • SMS на номери України та країни перебування: пакет 10 SMS/5 грн, далі до кінця дня — 1 SMS/1 грн

Найчастіше запитують

Київстар працює над тим, щоб надавати абонентам однакові послуги в Україні та в країнах Європейського Союзу (за умовами Роумінгу як вдома). Це поступова інтеграція, що потребує врахування економічних умов наших закордонних операторів-партнерів. Наразі, не всі партнери надають економічні умови, що дозволяють забезпечити безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар та вхідні у країнах Роумінгу як вдома. Також на надання обсягу послуг у роумінгу впливає той фактор, що частина абонентів, близько 5%, використовують за кордоном дуже велику кількість голосових послуг — понад 1000 хвилин на місяць.

З огляду на це, до абонентів, що користуються послугами Київстар у країнах, де діє Роумінг як вдома, буде застосовуватися Політика справедливого користування послугами, яка полягає у встановленні обмеження на здійснення вихідних дзвінків на номери Київстар, а також будь-яких вхідних дзвінків у обсязі 1000 хвилин на 4 тижні. У випадку застосування обмежень за умов Політики, тарифікація вхідних дзвінків та вихідних на номери Київстар здійснюватиметься за умовами тарифу абонента — 0,50 грн/хв.

Надання нетарифікованих дзвінків на Київстар та всі вхідні відновлюється у абонентів передплати з дати зняття плати за пакет послуг по тарифу на 4 тижні.Також абоненти передплати можуть пришвидшити надання нетарифікованих дзвінків на Київстар та вхідні так само як в Україні замовивши самостійно пакет послуг за тарифом у додатку Мій Київстар або через запит *578#

Також ми радимо за можливості зменшити використання дзвінків, натомість частіше спілкуватися через аудіодзвінки у месенджерах Viber, Telegram, Facebook Messenger або WhatsApp — мегабайти за це не списуватимуться, якщо сплачено за тариф.

Щоб перевірити, скільки витрачено хвилин на Київстар та вхідні, наберіть — *121*21#

У вас діятиме Роумінг як вдома. Якщо у вас підключена Суперсила Роумінг або 2 ГБ в роумінгу, спочатку діятимуть бонуси Суперсили. Після їх використання — діятиме Роумінг як вдома.

Важливий нюанс: що при користуванні послугою Роумінг як вдома не діють спеціальні тарифи та бонуси пакетів Ідеальний роумінг, Простий роумінг та Комфортний роумінг.

Відключити Комфортний роумінг, щоб цей пакет не продовжувався автоматично, можна через запит — *120*4*0#

Ні. Наразі ці умови діють в 27 країнах — Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії.

Важливо: більше не діє у Єгипті, Норвегії та Швейцарії.

Так. Ви можете підключити додаткові пакети для роумінгу в 27 країнах на 1 ГБ за 50 грн, 2 ГБ за 75 грн, 5 ГБ за 200 грн, та 10 ГБ за 350 грн. Їх можна замовити лише, якщо за вашим тарифом діє Роумінг як вдома.

Якщо коштів на рахунку в день оплати недостатньо, знімається денна плата 20 грн і ви отримаєте безлім у мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки, а також безлімітний інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с. Також, якщо за вашим тарифом передбачені хвилини на інші мережі (наприклад, у тарифі Спілкування без меж 2019, Безлім Відео), ви зможете їх використовувати для дзвінків на інші мережі України та по країні перебування.

Щоб отримати пакет послуг на 4 тижні, поповніться на достатню суму.

Якщо жодна плата за тариф не знялася:

  • У тарифах LOVE UA Світло, LOVE UA Пісня, LOVE UA Сила — діють базові умови роумінгу
  • У всіх інших тарифах діє наступна тарифікація в день користування:
Назви тарифівІнтернет (щоб перевірити: *252#)Дзвінки на номери України та країни перебування (щоб перевірити: *254#)Дзвінки на Київстар та всі вхідніSMS на номери України та країни перебування (щоб перевірити: *251#)
LOVE UA На максимум, LOVE UA Без межПакет 50 МБ/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 0,10 грн/МБПакет 10 хв/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 хв/1 грнБезлім на день/5 грн. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,50 грн/хвПакет 10 SMS/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 SMS/1 грн
ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Оптимум, ТВІЙ Максимум10 пакетів 100 МБ/10 грн, далі до кінці дня — безлім. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,10 грн/МБ3 пакети по 5 хв/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 хв/1,50 грнБезлім на день/5 грн. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,50 грн/хв100 пакетів по 10 SMS/3 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 SMS/1 грн
Безлім Відео, Розваги без межПакет 500 МБ/20 грн, далі до кінці дня — 0,10 грн/МБ. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,10 грн/МБ3 пакети по 5 хв/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 хв/1,50 грнБезлім на день/5 грн. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,50 грн/хв3 пакети по 10 SMS/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 SMS/1 грн
Спілкування без меж 201910 пакетів 100 МБ за 10 грн, далі до кінці дня — безлім.Я Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,10 грн/МБ3 пакети по 5 хв/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 хв/1,50 грнБезлім на день/5 грн. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,50 грн/хв3 пакети по 10 SMS/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 SMS/1 грн
LOVE UAПакет 50 МБ/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 0,10 грн/МБПакет 10 хв/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 хв/1 грнБезлім на день/5 грн. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,50 грн/хвПакет 10 SMS/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 SMS/1 грн
LOVE10 пакетів 100 МБ/10 грн, далі до кінці дня — безлім. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,10 грн/МБ3 пакети по 5 хв/5 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 хв/1,50 грнБезлім на день/5 грн. Якщо недостатньо коштів на пакет — 0,50 грн/хв100 пакетів по 10 SMS/3 грн, далі до кінці дня (або якщо недостатньо коштів) — 1 SMS/1 гр

Якщо ви використали обсяги інтернету і хвилин на інші мережі у своєму тарифі та не вистачає коштів на додатковий пакет, у вас також діятиме оплата за кожний МБ, SMS, хв.

Telegram, Facebook messenger, Viber, WhatsApp — безлім діє на аудіодзвінки та текстові повідомлення. Відеодзвінки, а також голосові та відеоповідомлення в месенджерах — тарифікуються за стандартними умовами.

Google Maps та Apple Maps — безлімітний трафік діє лише на карти. За навігацію мегабайти зніматимуться.

Booking, AirBnB, Skyscanner, Tickets.ua, Мій Київстар, Helsi — без плати за трафік.

Ці умови автоматично активуються, щойно перетнете кордон однієї з 27 країн.

Так, якщо ви перебуваєте в одній з 27 країн, зможете й далі користуватися мегабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета.

Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься.

Так, вони активуються відразу. Проте умови можуть дещо змінитися — залежно від вибраного тарифу.

Ні. Плата та умови вашого тарифу не змінюються.

Так. На деякі коди країни перебування вартість вихідних дзвінків завжди становить 50 грн/хв.

Наразі така механіка діє в: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Греції, Італії, Латвії, Литві, Польщі, Румунії, Франції. Швейцарії. Перелік кодів для всіх країн.

В Україні ви продовжите користуватися своїм тарифом за його стандартними умовами. Будь ласка, зверніть увагу, обсяг інтернету в Україні та у роумінгу відрізняється. Переглянути стандартні умови тарифу.