Роумінг як вдома — тепер ваш тариф автоматично діє в Україні та ще 28 країнах
roaming like home image
Ідеальний роумінг — це ваша індивідуальна пропозиція, яка діє майже по всьому світу
perfect roaming image
unlim-services
logo-booking.comlogo-airbnblogo-Maps (IOS )logo-tickets.ualogo-messengerlogo-google_mapslogo-skyscanner_bluelogo-kyivstarlogo-whatsuplogo-viberlogo-telegram

Безлімітний інтернет у додатках у 135 країнах світу

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар

Роумінг від Київстар — це можливість користуватися своїм українським номером телефону за кордоном. Залишайтеся на зв’язку з друзями та рідними, коли ви подорожуєте Європою, відпочиваєте в Єгипті чи досліджуєте віддалені країни світу. Виберіть тарифний план, який найкраще підходить для вашої подорожі.

Як підключити роумінг Київстар за кордоном

Телефон зареєструється в мережі іноземного оператора автоматично, щойно ви перетнете кордон, якщо в його налаштуваннях ввімкнено режим пошуку мережі. Щоб прочитати покрокову інструкцію, перейдіть в Найчастіше запитують.

Умови, за якими будуть діяти тарифи Київстар за кордоном, залежать від вашого тарифного плану та країни, в яку ви подорожуєте.

Роумінг як вдома — доступний зв’язок та інтернет за кордоном

Роумінг як вдома — це спеціальна пропозиція від Київстар, що дозволяє телефонувати та надсилати повідомлення у 28 країнах світу за тими ж умовами, що і в Україні. У послугу також входять мегабайти для інтернету в роумінгу, їх кількість залежить від вашого тарифного плану.

Як дізнатися, чи діє у вас Роумінг як вдома

Щоб перевірити умови свого тарифного плану, перейдіть в розділ Тарифи, або зайдіть в додаток Мій Київстар. Якщо ви не знаєте назву свого тарифу, надішліть запит *100*01*2#.

Ідеальний роумінг Київстар — вигідні умови для вас

Ідеальний роумінг. — це особливі умови, які ми підготували для вашого тарифного плану. Індивідуальна пропозиція діє майже по всьому світу. Отримайте бонуси та використовуйте їх на дзвінки, повідомлення та інтернет в роумінгу, як вам зручно. Якщо бонуси закінчаться, діятиме знижена вартість на зв’язок до кінця терміну дії пакету.

В Ідеальний роумінг також входить безліміт на використання Viber, Telegram, Мій Київстар, Booking та деяких інших додатків. Це значить, що мегабайти не знімаються з вашого рахунку, коли ви надсилаєте повідомлення в Viber або дивитеся карти в Google Maps. Читайте умови тут.

Які ще є варіанти тарифів Київстар за кордоном

Якщо ви не підключите спеціальний пакет для роумінгу, та якщо послуга Роумінг як вдома недоступна в вашій країні, скористайтеся Базовим роумінгом. Це окремі пакети з хвилинами, мегабайтами та повідомленнями. Кожен активується тільки тоді, коли ви телефонуєте, заходите в інтернет чи надсилаєте SMS. Пакет діє до кінця доби за київським часом.

Щоб прочитати умови для конкретної країни, введіть її назву в пошуку і перейдіть на потрібну сторінку.

Подзвоніть нам, якщо залишилися питання про роумінг Київстар

Номери телефонів контакт-центру ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні в Україні та за кордоном.