Виберіть свій роумінг:🇳🇴 Норвегія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Норвегії від Київстар

Роумінг у Норвегії — це хвилини, мегабайти та повідомлення для вашої подорожі країною фіордів, водоспадів, мальовничих містечок та тролів.

Подбайте про роумінг від Київстар заздалегідь та залишайтеся на зв’язку з рідними протягом всієї поїздки в Норвегію.

Що подивитися та скуштувати в Норвегії

Норвегія — країна надзвичайно мальовничої природи, адже тут поєднуються ліси та водоспади, фіорди та гори, льодовики, озера й північне сяйво. Побувайте на Язику троля над озером Рінгедалсватн, прогуляйтеся національним парком Рондане, помилуйтеся найбільшим фіордом Європи, Согне-фіордом, та Лофотенськими островами.

Норвезька кухня багата на рибу та морепродукти. Спробуйте блюда з лосося та тріски, й поласуйте традиційними сирами — грюйером та норвезьким коричневим сиром. А на солодке — пиріг зі свіжими ягодами.

Як підключити роумінг у Норвегії

Вам не доведеться підключати його самостійно — телефон знайде мережу норвезького оператора мобільного зв’язку та автоматично підключиться до неї, як тільки ви перетнете кордон із країною. Якщо цього не сталося — перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Норвегії від Київстар

Щоб користуватися роумінгом за найкращими умовами, підключіть пакет Ідеальний роумінг — це спеціальна пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифу. Зайдіть у ваш акаунт на сайті, щоб подивитися деталі.

Якщо ви не підключите Ідеальний роумінг і будете телефонувати, надсилати повідомлення або користуватися інтернетом — автоматично активується один із пакетів Базового роумінгу.