Послуга

Відстрочка платежу

Користуйтеся всіма послугами зараз — оплачуйте потім і не переймайтеся, що вчасно не поповнили рахунок.

Як підключити

  • Зателефонуйте за номером 466*35

або

Як користуватися

  • Щоб змінити розмір кредиту або відключити програму кредитування — зателефонуйте 466*35 або зверніться до нашого магазину із документами
  • Щоб перевірити поріг відключення — зателефонуйте 466*35, надішліть запит *170*4# або зверніться до нашого магазину із документами

Які документи потрібні

  1. Паспорт/ID-карта або закордонний паспорт
  2. Ідентифікаційний код

Важливо: також можна скористатися додатком Дія

Скільки це коштує

  • Підключення та користування — без додаткової плати

Найчастіше запитують

Підключити послугу можуть всі контрактні абоненти, крім тих, хто має реєстрацію на території АР Крим, Донецької та Луганської областей. Дія послуги також може бути обмежена на тимчасово окупованих територіях та територіях проведення бойових дій.

Важливий нюанс: підключити послугу можна, навіть якщо ви пішли в «мінус‎». Проте, щоб послуга активувалася на вашому рахунку має бути мінімум 0 грн.

Якщо ви подаєте заявку на підключення послуги або зміну кредитного ліміту, вона виконується протягом доби, а сума ліміту встановлюється відразу і вона може становити 10%, 25%, 50%, 100%, 200% або 300% від середнього розміру ваших витрат за останні місяці. Наприклад, ви вже 3 місяці користуєтеся послугами Київстар і за цей час витратили 600 грн. Отже, середня сума становить 200 грн. Ви замовили кредитний ліміт на 50% і від суми 200 грн він становитиме — 100 грн.

До 21-го числа наступного місяця включно необхідно поповнити рахунок, щоб на ньому залишилось мінімум 0 грн. Якщо не внести плату, з 22-го числа послуги відключаться. Щоб знову користуватися ними, просто поповніть рахунок на поточну суму заборгованості.

Якщо ви перевищили встановлений кредитний ліміт, послуги відключаться відразу. Щоб відновити користування послугами, необхідно поповнити рахунок, щоб на ньому залишилось мінімум 0 грн.

Наприклад, якщо ваш кредитний ліміт становить -200 грн, а загальні витрати склали 250 грн, то для подальшого користування послугами, ви маєте поповнити рахунок мінімум на 250 грн.

Максимальна — немає обмежень. Мінімальна — 5 грн.

Так, автоматично ліміт переглядається щомісяця 5-го числа. Нова сума встановлюється, тільки якщо показник середніх витрат за місяць збільшився чи зменшився щонайменше на 10% у порівнянні з минулим.