Послуга

Відстрочка платежу

Користуйтеся всіма послугами зараз — оплачуйте потім.

Як підключити

Як користуватися

Скільки це коштує

  • Підключення та користування — без додаткової плати
  • Сума кредиту залежить від розміру витрат за останні місяці

Найчастіше запитують

Усі абоненти контрактної форми обслуговування, окрім абонентів, які мають реєстрацію на території АР Крим, Донецької та Луганської областей.

Якщо ви подаєте заявку на підключення послуги або зміну кредитного ліміту, вона виконується протягом доби, а сума ліміту встановлюється відразу і вона може становити 10%, 25%, 50%, 100%, 200% або 300% від середнього розміру ваших витрат за останні місяці. Наприклад, ви вже 3 місяці користуєтеся послугами Київстар і за цей час витратили 600 грн. Отже, середня сума становить 200 грн. Ви замовили кредитний ліміт на 50% і від суми 200 грн він становитиме — 100 грн.

Будь ласка, зверніть увагу. Якщо ви повторно хочете підключити послугу, на вашому рахунку має бути мінімум 0,01 грн.

До 20-го числа наступного місяця включно необхідно поповнити рахунок, щоб на ньому залишилось мінімум 0 грн.

Наприклад, якщо ваш кредитний ліміт становить -80 грн, то 20-го числа ви маєте поповнити рахунок мінімум на 80 грн.

Якщо не внести плату, 21-го числа послуги відключаться. Щоб знову користуватися ними, поповніть рахунок за минулий і поточний місяці.

Максимальна — немає обмежень. Мінімальна — 5 грн.

Так, автоматично ліміт переглядається щомісяця 5-го числа. Нова сума встановлюється, тільки якщо показник середніх витрат за місяць збільшився чи зменшився щонайменше на 10% у порівнянні з минулим.

Коли ви використаєте 80% кредитного ліміту, ми надішлемо вам SMS. Ми також нагадуватимемо, коли і яку суму необхідно внести на рахунок.