Виберіть свій роумінг:🇧🇬 Болгарія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар у Болгарії

Роумінг у Болгарії від Київстар — це якісний мобільний інтернет та дзвінки як під час пляжного відпочинку, так і в горах, містах і селищах країни. Вибирайте пакети роумінгу з мегабайтами, хвилинами, повідомленнями або всім одразу. Залишайтеся на зв’язку з рідними та друзями, куди б ви не вирушили.

Що варто подивитися в Болгарії

Подорож Болгарією запам’ятається туристам красою архітектурних пам’яток, храмів та фортець. Зверніть увагу на колишню резиденцію болгарських царів, Царевень, фортецю-музей Баба Відень та руїни древньої Пліски. Прогуляйтеся по Старому Несебру, відвідайте Рильський монастир та влаштуйте фотосесію в Долині троянд. Завітайте на зимовий відпочинок в Болгарії в Бансько чи Пампорово.

Плануєте літню подорож в Золоті Піски? Побувайте в однойменному природному парку та скельному монастирі Аланджа, що розташований поруч.

Як підключити роумінг у Болгарії

Роумінг від Київстар підключиться автоматично, як тільки ви перетнете кордон. Телефон знайде мережу іноземного оператора та під’єднається до неї. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування телефону.

Яка вартість роумінгу Київстар у Болгарії

Якщо у ваш тарифний план Київстар входить послуга Роумінг як вдома, то дзвінки й повідомлення в Болгарії будуть коштувати, як в Україні. В неї також включена певна кількість мегабайтів. Щоб дізнатись умови свого тарифу, перейдіть на сторінку Тарифи або зайдіть в додаток Мій Київстар. Якщо ви не знаєте назву свого тарифного плану, надішліть запит *100*01*2#.

Також доступний пакети роумінгу, Ідеальний роумінг. Спеціальна пропозиція з мегабайтами, хвилинами та повідомленнями, кількість яких залежить від вашого тарифного плану. Зайдіть у свій акаунт на сайті, щоб подивитись умови.

Коли ви підключаєте пакет роумінгу, ви також отримуєте безліміт на деякі дії в додатках Viber, Telegram, Skyscanner та інших. Це значить, що коли ви надсилаєте повідомлення в месенджерах чи заходите в Мій Київстар, з рахунку не знімаються мегабайти.

Якщо ви не підключили пакет роумінгу в Болгарії, то можете користуватися Базовим роумінгом після того, як закінчиться дія послуги Роумінг як вдома. Це три пакети — з мегабайтами, хвилинами та SMS. Пакет активується тільки тоді, коли ви користуєтеся послугою, і діє до кінця доби за київським часом.

Залишилися питання? Подзвоніть в контакт-центр Київстар

Номери телефонів контакт-центру ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.