Виберіть свій роумінг:🇲🇪 Чорногорія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар в Чорногорії

Роумінг в Чорногорії від Київстар — це якісний мобільний зв’язок та інтернет в горах, на узбережжі та в затишних старих містах країни. Затоки, острови, каньйони та цитаделі — насолоджуйтесь красотами Чорногорії та не забудьте поділитися фото з друзями.

Якщо ви плануєте поїхати в Чорногорію, виберіть свій тариф роумінгу Київстар для дзвінків, повідомлень та інтернету.

Що варто подивитися в Чорногорії

Чорногорія — невелика країна з надзвичайною природою. Відвідайте парк Дурмітор, де помилуєтесь горами, озерами та водоспадами. Подивіться на Боко-Которську бухту, неофіційно відому як найкрасивіша бухта Європи, з лазурною водою Блакитної печери. Прогуляйтеся вулицями старовинного міста-фортеці Котор та прекрасної Будви. Відпочиньте на курортах Чорногорії й надішліть фото друзям. Активуйте пакети роумінгу, щоб отримати безліміт на Viber, Telegram та деякі інші додатки.

Як підключити роумінг у Чорногорії від Київстар

Ваш телефон знайде мережу іноземного оператора та підключиться до роумінгу автоматично, як тільки ви перетнете кордон. Якщо цього не сталося — перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг від Київстар у Чорногорії

Щоб користуватися мобільним зв’язком у роумінгу на вигідних умовах, підключіть пакет послуг Ідеальний роумінг. Особиста пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану. Зайдіть у свій акаунт на сайті, щоб дізнатися деталі.

Якщо ви не підключите спеціальний пакет послуг, автоматично активується Базовий роумінг. Це три види пакетів з мегабайтами, хвилинами та повідомленнями. Кожен нараховується тільки тоді, коли ви користуєтеся послугою, і діє до кінця доби за київським часом. Оплата списується з вашого рахунку.

Як подзвонити в контакт-центр Київстар

Щоб дізнатися про роумінг в Чорногорії від Київстар більше та отримати відповіді на свої питання, зателефонуйте в контакт-центр. Номери телефонів ви знайдете внизу цієї сторінки.