Виберіть свій роумінг:🇩🇪 Німеччина

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар у Німеччині

Роумінг у Німеччині від Київстар — це те, завдяки чому ви зможете подзвонити друзям і поділитися враженнями в будь-який момент подорожі країною. У пакети роумінгу входить мобільний інтернет, хвилини для дзвінків в Україну та за кордон, SMS та безлімітний трафік у деяких додатках.

Щоб вибрати тариф роумінгу в Німеччині, сплануйте поїздку — кількість днів в країні та послуги, якими ви будете користуватися.

Що подивитися в Німеччині

Цікавий факт про Німеччину — тут існує близько 1500 видів сосисок та ковбасок. Варто спробувати принаймні десяток із них, а також суп із млинцями та м'ясний суп-рагу.

Відвідайте Мюнхен, місто кафе, музеїв та картинних галерей. Помилуйтеся красотами Гамбурга, який стоїть на воді. Побувайте в палаці Дрездена, та, звісно, в Берліні. Зелений Гейдельберг, затишний Лейпциг, прекрасний Кельн — в Німеччині є що подивитись.

Як підключити роумінг Київстар у Німеччині

Якщо ви ввімкнули автоматичний пошук мережі закордонного оператора у своєму телефоні, то він підключиться до роумінгу автоматично, коли ви в’їдете в країну. Більше інформації — в розділі Найчастіше запитують.

Скільки буде коштувати роумінг Київстар у Німеччині

До більшості тарифів Київстар входить послуга Роумінг як вдома. Завдяки цьому ви можете дзвонити та надсилати повідомлення в Німеччині, як в Україні, та користуватися мобільним інтернетом. Щоб перевірити, чи є ця послуга в вашому тарифному плані, зайдіть в розділ Тарифи або в додаток Мій Київстар. Дізнатися назву свого тарифу можна за запитом *100*01*2#.

Також ви можете підключити пакет для роумінгу, Ідеальний роумінг. Спеціальна пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану. Зайдіть у свій профіль на сайті, щоб дізнатися більше.

У пакет входить безліміт на деякі додатки: Viber, Telegram, Google Maps, Booking та інші. Це значить, що коли ви надсилаєте повідомлення в месенджері або дивитесь на карту, з вашого рахунку не знімаються мегабайти.

Якщо ви не підключите пакет і продовжите телефонувати чи сидіти в інтернеті в Німеччині після того, як дія послуги Роумінг як вдома закінчиться, тоді автоматично активується пакет Базового роумінгу.

Особливості роумінгу в Німеччині

У Німеччині не працює 3G інтернет. Якщо ваша SIM-карта не підтримує 4G, замініть її або активуйте eSim.

Подзвоніть в Київстар, якщо залишилися питання

Телефони контакт-центру ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.