Виберіть свій роумінг:🇨🇿 Чехія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар в Чехії

Роумінг в Чехії від Київстар — це можливість використовувати свій український номер телефону в Празі, Брно, Остраві та інших містах країни.

Залишайтеся на зв’язку з друзями в Україні та за кордоном, викладайте фото в мережу та будьте в курсі останніх новин з якісним мобільним зв’язком від Київстар.

Що подивитися в Чехії

Цікавий факт про Чехію — саме тут знаходиться найбільший замковий комплекс у світі. Це Празький Град, і його територія займає 70 тисяч квадратних кілометрів! Заслуговують уваги й інші замки: білосніжна Глибока над Влтавою, готичний Карлштейн та таємнича фортеця Троски. Старе місто Праги та Карлів міст прекрасні в будь-яку пору року. Варто відвідати в Чехії й спа-курорти: Теплиці, Франтішкові Лазні та Карлові Вари.

Як підключити роумінг Київстар у Чехії

Роумінг від Київстар підключиться в Чехії автоматично, коли ви перетнете кордон країни. Телефон знайде мережу іноземного мобільного оператора та під’єднається до неї. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Чехії

До більшості тарифних планів Київстар входить послуга Роумінг як вдома, завдяки якій ви можете дзвонити та надсилати повідомлення в Чехії, як в Україні. Якщо ця послуга є в вашому тарифі, то під час дзвінків з рахунку будуть зніматися хвилини, а не гривні. У неї також входять мегабайти, їх кількість залежить від тарифного плану.

Щоб перевірити, чи є Роумінг як вдома у вашому тарифі, зайдіть в розділ Тарифи або в додаток Мій Київстар. Дізнатися назву тарифу можна за запитом *100*01*2#.

Коли дія послуги закінчиться, буде доступний Базовий роумінг — пакети хвилин, мегабайтів та повідомлень. Кожен пакет активується тільки тоді, коли ви ним користуєтесь, оплата за нього списується з вашого рахунку.

Якщо ви хочете отримати вигідні умови роумінгу в Чехії, підключіть спеціальний пакет, Ідеальний роумінг. Особиста пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифу. Зайдіть у свій акаунт на сайті, щоб побачити її.

Коли ви підключите пакет, ви також отримаєте безліміт на використання Facebook messenger, Viber, Apple Maps та деяких інших додатків. Це значить, що мегабайти не будуть зніматися з вашого рахунку, коли ви надсилаєте повідомлення в месенджерах.

Подзвоніть в контакт-центр, якщо у вас є питання

Контакт-центр Київстар працює цілодобово, дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном. Номери телефонів ви знайдете внизу цієї сторінки.