Виберіть свій роумінг:🇱🇺 Люксембург

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Люксембурзі від Київстар

Роумінг у Люксембурзі — це можливість використовувати ваш український номер телефону для дзвінків, повідомлень та інтернету в цій країні.

Попіклуйтеся про зв’язок заздалегідь — виберіть тариф роумінгу від Київстар.

Що варто побачити в Люксембурзі

Люксембург — єдине Велике Герцогство у світі. Багаторівнева столиця, побудована на скелі, майже цілком належить до національної спадщини ЮНЕСКО. Прогуляйтесь історичними вуличками та фортифікаційними укріпленнями, пройдіться мостами та узбережжям річки Петрус.

Відвідайте замки Віанден, Мамер і Берг та старовинне місто Ехтернах у Люксембурзькій Швейцарії.

Як підключити роумінг від Київстар у Люксембурзі

Роумінг підключиться автоматично, як тільки ви заїдете в країну — телефон знайде мережу люксембурзького оператора мобільного зв’язку та зареєструється у ній. Якщо цього не сталося, перезавантажте телефон. Все одно не працює? Перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Люксембурзі

До більшості тарифів Київстар входить Роумінг як вдома. Завдяки цій послузі плата за тариф лишається як в Україні, і ви можете користуватися послугами мобільного зв’язку за кордоном.

Щоб дізнатися, чи є послуга у вашому тарифі, перейдіть у додаток Мій Київстар або розділ Тарифи на сайті. Якщо ви забули назву вашого тарифного плану, наберіть: *100*01*2#.

Коли дія послуги Роумінг як вдома закінчиться, ви можете продовжувати користуватися мобільним зв’язком — при цьому автоматично нарахується пакет Базового роумінгу з хвилинами, повідомленнями або мегабайтами.

Підключіть пакет послуг для дзвінків, SMS та інтернету за спеціальними тарифами — Ідеальний роумінг. Увійдіть у свій акаунт на сайті, щоб побачити пропозицію, яку ми підготували для вашого тарифного плану

Разом із пакетом послуг ви також отримуєте безліміт на деякі дії в популярних додатках: поповнюйте рахунок у Моєму Київстарі, надсилайте повідомлення у Viber та Telegram, чи бронюйте готель у Booking, і не витрачайте мегабайти на рахунку.