Виберіть свій роумінг:🇱🇨 Сент-Люсія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Сент-Люсії від Київстар

Роумінг у Сент-Люсії — це можливість користуватися вашим українським номером телефону під час відпочинку на зеленому острові в Карибському басейні.

Підключіть роумінг від Київстар для дзвінків, повідомлень та інтернету.

Що цікавого побачити в Сент-Люсії

Сент-Люсія — пляжний курорт. Найкращі пляжі тут: Реджінальд, Анс ла Рей, Сугар Біч та Жалузі. В столиці країни, Кастрі, варто відвідати Форт Шалот та Катедраль Сент-Марі, а після — спробувати в місцевому ресторані незвичне національне блюдо з зеленими бананами та солоною рибою.

У національному парку Піджен-Айленд можна побачити екзотичні рослини, рідких тварин та птахів — папугу жако та карликового крокодила.

Як підключити роумінг у Сент-Люсії

Реєстрація в мережі іноземного оператора відбудеться автоматично, щойно ваш літак приземлиться в аеропорту. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування.

Які є тарифи для роумінгу в Сент-Люсії від Київстар

Щоб користуватися послугами мобільного зв’язку за вигідними умовами, підключіть пакет послуг на 30 днів — Ідеальний роумінг. Увійдіть у ваш акаунт на сайті, щоб побачити спеціальні умови, які ми підготували для вашого тарифу.

Коли ви підключаєте пакет, ви також отримуєте безліміт на деякі дії в популярних додатках — поповнюйте рахунок у Мій Київстар, шукайте авіаквитки на Skyscanner та бронюйте готель на Booking і не витрачайте мегабайти з рахунку.

Чи можна дзвонити, надсилати SMS та заходити в інтернет без спеціального пакету для роумінгу? Так, звісно. Під час цих дій у вас автоматично активується один із пакетів Базового роумінгу — з хвилинами, повідомленнями чи мегабайтами відповідно.