Виберіть свій роумінг:🇨🇭 Швейцарія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Наберіть зі свого номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо. Це безкоштовно

*105*466#

Найчастіше запитують

Київстар роумінг у Швейцарії

Чимало абонентів Київстар виїжджають за кордон, і однією з країн, яка має попит серед мандрівників, є саме Швейцарія. Однак при перетині кордону умови зв'язку змінюються, що інколи стає несподіванкою та викликає проблеми. Розповідаємо більше про роумінг в країнах Європи та відповідаємо на поширені запитання. Роумінг — це послуга з надання мобільного зв'язку операторами поза межами домашньої мережі. Для цього українські провайдери використовують ресурси та обладнання іноземних операторів, що й викликає зміни у вартості послуг.

Як підключити роумінг?

Роумінг активується автоматично, а тому для його підключення потрібно лише перетнути кордон України. Щоразу, коли абонент вирушає з однієї держави до іншої, умови та тарифи в роумінгу оновлюються. Якщо підключення не вдалося, потрібно перезавантажити пристрій та увімкнути автоматичний вибір мережі в налаштуваннях.

Які умови доступні?

Абоненти оператора Київстар можуть скористатись:

  • Денними пакетами послуг на 100 МБ, 25 SMS та 10 хвилин розмови. Обсяги за кожним пакетом нараховується автоматично, коли починаєте ним користуватися і діє до кінця доби за київським часом.
  • Ідеальним роумінгом, це пакет, який треба підключити і після цього нараховуються бонуси на 30 днів, де 0,1 бонуса — це 1 мегабайт, а 1 бонус — це 1 SMS або 1 хвилина дзвінка.

Підключення однієї з доступних послуг за тарифами дозволить також отримати Безлім інтернет для певних додатків та сайтів, серед яких Booking, Airbnb, Telegram, Viber, Google Maps та інших. Не тарифікуватимуться лише аудіодзвінки та текстові повідомлення, а також завантаження карт без навігації. Інші дії тарифікуються за звичайними умовами роумінгу.