Виберіть свій роумінг:🇨🇭 Швейцарія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Швейцарії від Київстар

Роумінг у Швейцарії — це можливість телефонувати додому та за кордон, надсилати повідомлення та користуватися мобільним інтернетом зі збереженням вашого українського номера телефону.

Подорожуйте старовинними містами, відвідайте зелені винограді тераси та підійміться високо в білосніжні гори, й залишайтеся на зв’язку з Київстар.

Що варто подивитися у Швейцарії

Кантони Швейцарії відрізняються між собою не тільки мовою, але й архітектурою міст. Відвідайте Женеву та Берн, Люцерн та Цюрих, Лозанну та Базель — кожне з них варто уваги. Побувайте на курортах у Санкт-Моріці, Грюйері та Аппенцелі. Зробіть фото на найбільшому в Європі льодовику Алеч та у величних замках у Беллінцоні, й скуштуйте національні страви — фондю, раклет, рьошті, фірмовий шоколад та запашну міцну каву.

Як підключити роумінг у Швейцарії

Щоб роумінг від Київстар працював у Швейцарії, вам не треба нічого робити — телефон має самостійно знайти мережу іноземного оператора, коли ви перетнете кордон країни. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Швейцарії

Підключіть пакет послуг для роумінгу, Ідеальний роумінг. Особиста пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану. Зайдіть у свій акаунт на сайті, щоб побачити її.

У пакет входить безліміт на деякі послуги в популярних додатках: Viber, Telegram, Booking, Apple Maps та інших. Читайте більше тут.

Якщо ви не підключите пакет послуг, ви також можете телефонувати та користуватися інтернетом у роумінгу за допомогою пакетів Базового роумінгу — з хвилинами, повідомленнями та мегабайтами відповідно.

Залишилися питання? Зателефонуйте в Київстар

Номери телефонів контакт-центру ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні в Україні та за кордоном.