Виберіть свій роумінг:🇭🇷 Хорватія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Хорватії від Київстар

Роумінг у Хорватії від Київстар — це можливість користуватися своїм номером телефону для дзвінків, повідомлень та інтернету за кордоном.

Щоб вибрати тариф для роумінгу, треба знати, скільки днів ви плануєте бути в країні та які послуги мобільного зв’язку вам потрібні.

Що варто подивитися в Хорватії

Хорватія — це жовті цегляні стіни старовинних міст, чиста гладь Адріатичного моря, озера та національні парки, бухти та печери. Відвідайте столицю, Загреб, щоб подивитися на Кафедральний собор XI сторіччя та насолодитись ароматною загребською кавою.

Побувайте в Дубровнику, що «зіграв роль» Королівської Гавані в «Грі Престолів», Спліті та Ровені. Послухайте, як морський прибій грає на органі в місті Задар та прогуляйтеся по Хуму, найменшому місту у світі. Скуштуйте рабський торт, меджимурську гібаніцу та пажський сир, виготовлений за старовинним рецептом.

Як підключити роумінг у Хорватії

Ваш телефон знайде мережу іноземного оператора, щойно ви перетнете кордон, та підключиться до неї автоматично. Якщо цього не сталося — перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Хорватії

До більшості тарифів Київстар входить послуга Роумінг як вдома. Завдяки їй ви можете використовувати хвилини та повідомлення з вашого тарифного плану в Хорватії, як в Україні. До послуги також входить пакет мегабайтів.

Дізнайтеся умови свого тарифу в додатку Мій Київстар або в розділі Тарифи на сайті. Щоб згадати назву тарифу, наберіть *100*01*2#.

Якщо ви продовжите користуватися мобільним зв’язком після того, як ліміти послуги будуть вичерпані, автоматично активується один із пакетів Базового роумінгу.

Або підключіть пакет послуг Ідеальний роумінг. Особиста пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану.

У пакет входить безліміт на деякі послуги в популярних додатках Telegram, Viber, Booking та інших. Читайте деталі тут.

Зателефонуйте в Київстар, якщо залишилися питання

Номери телефонів ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.