Виберіть свій роумінг:🇵🇷 Пуерто-Рико

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Пуерто-Рико від Київстар

Роумінг у Пуерто-Рико — це хвилини, повідомлення та мегабайти для зв’язку з родиною та друзями по всьому світу.

Користуйтеся своїм українським номером телефону під час відпочинку на сонячному узбережжі Карибського моря — підключіть роумінг у Пуерто-Рико від Київстар.

Що подивитися в Пуерто-Рико

Білий пісок, прозора бірюзова вода та м’який клімат — все це Пуерто-Рико. Більшість туристів відвідують острів заради пляжного відпочинку, дайвингу та морської рибалки.

Хочете побачити більше? Побувайте на пляжі з чорним піском Плайя-Негра, помилуйтеся водоспадом Гозаландія, відправляйтеся на довгу прогулянку каньйоном Сан-Крістобаль та в субтропічний дощовий ліс Ель-Юнке. З національної кухні варто спробувати м’ясні пироги, супи, гострі ковбаски чорісос та крабів, запечених із овочами.

Як підключити роумінг від Київстар

Роумінг підключиться автоматично, як тільки ваш літак приземлиться в аеропорту. Телефон знайде мережу місцевого оператора та зареєструється в ній. Якщо цього не сталося, перезавантажте його та перевірте налаштування.

Які тарифи є для роумінгу в Пуерто-Ріко

Щоб дзвонити, надсилати повідомлення та користуватися інтернетом, необов’язково підключати спеціальний тариф — почніть користуватися послугою, і у вас автоматично активується відповідний пакет Базового роумінгу. Оплата спишеться з залишку на рахунку.

Або підключіть пакет послуг Ідеальний роумінг — увійдіть у свій обліковий запис на сайті, щоб дізнатися умови.

До пакету входить безліміт на деякі дії у популярних додатках — ви можете шукати готель в Booking, надсилати повідомлення в Viber чи користуватися Моїм Київстаром, і з вашого рахунку не зніматимуться мегабайти.