Виберіть свій роумінг:🇵🇱 Польща

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Наберіть зі свого номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо. Це безкоштовно

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг в Польщі від Київстар — це можливість використовувати свій український номер телефону, щоб дзвонити, надсилати повідомлення та сидіти в інтернеті за кордоном.

Залишайтеся на зв’язку з друзями та рідними протягом всієї подорожі в Польщу та телефонуйте в Україну й інші країни за умовами, вигіднішими ніж базові.

Як активувати роумінг в Польщі для українців

Ваш телефон має підключитися до мережі іноземного оператора самостійно, як тільки ви перетнете українсько-польський кордон. Якщо цього не сталося, перевірте, чи ввімкнено у вас пошук мережі в налаштуваннях. Як це зробити — читайте в Найчастіше запитують.

Скільки коштує роумінг в Польщі від Київстар

Вартість та умови дії роумінгу залежать від вашого тарифного плану та пакету, який ви підключаєте. До більшості тарифів Київстар входить послуга Роумінг як вдома. Завдяки їй ви можете дзвонити та надсилати повідомлення в Польщі на тих же умовах, що і в Україні. У послугу також включені мегабайти для мобільного інтернету.

Щоб перевірити, чи є ця послуга у вашому тарифі, прочитайте його умови на сторінці Тарифи або в додатку Мій Київстар. Якщо ви не знаєте назву свого тарифного плану, надішліть запит *100*01*2#.

Якщо ви продовжите користуватися мобільним зв’язком після того, як хвилини, мегабайти або повідомлення у вашому тарифі закінчаться, активується один з пакетів Базового роумінгу.

Або ви можете підключити один із двох пакетів:

Ідеальний роумінг. Індивідуальна пропозиція, яку ми підготували для вас. Нагадайте нам свій номер телефону, щоб подивитися умови.

Простий роумінг. Пакет на 30 днів. Отримайте бонуси та витрачайте їх на дзвінки, хвилини та інтернет в роумінгу в Польщі, як вам зручно.

Що варто подивитися в Польщі

Якщо ви шукаєте, куди поїхати в Польщі, то ця країна знайде, чим вас здивувати. Польські міста несхожі між собою:Краків зустріне вас старовинною архітектурою історичного центру та легендою про драконів, Варшава — багатоповерхівками та садами на королівському замку. Вроцлав запропонує пошукати статуетки гномів, яких вже понад 300 штук. Гданськ та Гдиня запам’ятаються краєвидами Балтійського моря.

Залишилися питання? Зателефонуйте в контакт-центр

Подзвоніть нам за номерами телефонів, які ви знайдете внизу цієї сторінки. Контакт-центр працює цілодобово, дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.