Виберіть свій роумінг:🇪🇸 Іспанія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Наберіть зі свого номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо. Це безкоштовно

*105*466#

Найчастіше запитують

Київстар роумінг в Іспанії: все, що варто знати

Плануєте подорож за кордон в одну з країн Європи? Хочете дізнатися більше про роумінг Київстар Іспанія? В матеріалі зібрали популярні питання і теми, про які варто дізнатися ще до поїздки.

Дзвінки з Іспанії в Україну

Знаходитесь в Іспанії та хочете зателефонувати комусь, хто перебуває в Україні? Для абонентів Київстар в такому випадку підключиться роумінг, а тому умови дзвінків будуть такими:

  • Добовий пакет на 10 хвилин розмови на номери України та Іспанії, до 20 пакетів на добу. Фіксована ціна.
  • Розрахунок бонусами за пакетом Ідеальний роумінг — це персональна пропозиція, тобто кількість бонусів і ціна за пакет у абонентів відрізняється. Серед плюсів — сама тарифікація буде вигідніша за ту ж базову.
  • Спілкування без доплат за пакетом Роумінг як вдома. Діє для певних тарифів. Можна продовжувати платити за тариф як в Україні і користуватися зв'язком та інтернетом у Польщі. Більше жодних доплат.

Пам'ятайте, що вхідні виклики у роумінгу платні, і тарифікуються вони так само як і вихідні дзвінки.

Інтернет в Іспанії

Потрібен доступ до мережі в роумінгу? Серед варіантів — користування мобільним інтернетом або Wi-Fi (за наявності). Умови роумінгу Київстар наступні:

  • Добовий пакет на 100 МБ, до 72 пакетів на добу. Фіксована ціна.
  • Розрахунок бонусами за пакетом Ідеальний роумінг.
  • Інтернет-трафік без доплат за пакетом Роумінг як вдома. Діє для певних тарифів. Дозволяє користуватись фіксованою кількістю мегабайт на місяць за кордоном без доплат.