Виберіть свій роумінг:🇪🇸 Іспанія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг в Іспанії від Київстар

Роумінг в Іспанії від Київстар — це можливість користуватися вашим українським номером телефону протягом усієї подорожі країною.

Барселона, Валенсія чи Мадрид — телефонуйте додому, надсилайте повідомлення та залишайтеся на зв’язку в соцмережах, куди б ви не відправилися.

Що варто подивитися в Іспанії

Пляжі та корида, вино та фламенко, а ще палаци, музеї, храми й шопінг у найсучасніших торгових галереях світу — все це Іспанія. Відвідайте океанографічний центр у Валенсії та перлину середньовіччя, місто Куенка на скелі. Побувайте в Кордові, щоб побачити пам’ятки римської архітектури, та у Великому соборі Севілії, де похований Христофор Колумб. Відкрийте для себе Гранаду, Толедо, Більбао та Сан-Себастьян, й десятки інших міст сонячної країни.

Як підключити роумінг в Іспанії

Роумінг не треба активувати — телефон знайде мережу іноземного оператора та підключиться до неї автоматично, коли ви перетнете кордон країни. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування.

Який тариф вибрати для роумінгу в Іспанії

Якщо у ваш тарифний план входить послуга Роумінг як вдома, то ви вже маєте певну кількість мегабайтів у роумінгу та можете користуватися хвилинами і повідомленнями зі свого тарифу. Щоб перевірити умови тарифу, зайдіть в Мій Київстар або Тарифи на сайті. Згадати назву тарифного плану можна за допомогою запиту *100*01*2#.

Коли ви вичерпаєте ліміти послуги та продовжите користуватися мобільним зв’язком, автоматично активується один із пакетів Базового роумінгу — з хвилинами, повідомленнями або мегабайтами. Або ви можете підключити пакет послуг Ідеальний роумінг. Особиста пропозиція, яки ми підготували для вашого тарифного плану.

У пакет входить безліміт на деякі популярні додатки. Це значить, що коли ви бронюєте готель у Booking або надсилаєте повідомлення у Viber, з вашого рахунку не списуються мегабайти. Читайте більше тут.

Якщо у вас залишилися питання про роумінг в Іспанії від Київстар, зателефонуйте в контакт-центр. Номери телефонів ви знайдете внизу цієї сторінки.