Виберіть свій роумінг:🇦🇱 Албанія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг в Албанії від Київстар

Роумінг в Албанії — це можливість телефонувати друзям та користуватися інтернетом у старовинних містах, зелених національних парках та на пляжах країни.

Підключіть роумінг від Київстар та залишайтеся на зв’язку — дізнайтеся, як отримати спеціальні тарифи.

Що цікавого подивитися в Албанії

Албанія — гори та моря, Іонічне та Адріатичне, морські заповідники, гроти та карстові печери та затишні курорти, фортеці та бункери.

Відвідайте Берат — місто тисяч білих будинків над морем, та руїни стародавнього грецького міста Аполлонія, прогуляйтеся національним парком Тет та помилуйтесь синіми водами джерела Блакитне Око.

Як підключити роумінг в Албанії

Зазвичай роумінг підключається автоматично, коли ви перетинаєте кордон країни, і телефон знаходить мережу іноземного оператора в кожній наступній країні, якщо ви їдете транзитом. Якщо телефон не бачить мережу, перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг в Албанії

Підключіть Ідеальний роумінг, щоб користуватися мобільним зв’язком в Албанії за спеціальними тарифами. Це особиста пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану

У пакет входить безліміт на деякі послуги в додатках Мій Київстар, Viber, Booking, Google Maps та інших.

Якщо ви не підключите пакет для роумінгу, ви також можете користуватися послугами зв’язку — при цьому активується один із пакетів Базового роумінгу, з дзвінками, повідомленнями чи мегабайтами відповідно.