Виберіть свій роумінг:🇲🇩 Молдова

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Молдові від Київстар

Роумінг у Молдові — це можливість телефонувати на українські та іноземні номери, надсилати повідомлення та користуватись інтернетом під час подорожі країною.

У містах та на екскурсіях стародавніми фортецями, у виноградниках та на лавандових полях — підключайте роумінг від Київстар та залишайтеся на зв’язку.

Що подивитися в Молдові

Столиця країни, Кишинів, зустрічає туристів старовинними вуличками, ботанічним садом із більше ніж 10 тисячами рослин, величним Національним музеєм історії Молдови та сотнями ресторанів і кафе. Скуштуйте золотисту мамалигу з домашньою бринзою, заму та чорбу, сармале та плачинди з гарбузом.

Відвідайте музей-заповідник Старий Орхей, скельні монастирі Орхей-Векі, середньовічну Сорокську фортецю та винний комбінат у Криково.

Як підключити роумінг від Київстар у Молдові

Роумінг підключиться автоматично, щойно ви перетнете кордон країни. Якщо на екрані телефона не з’явилася мережа молдовського оператора, перезавантажте телефон. Все ще немає? Перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Молдові від Київстар

До більшості тарифів Київстар входить послуга Роумінг як вдома. З нею ви можете користуватися роумінгом у Молдові без додаткових доплат — під час дзвінків в Україну та на номери іноземних операторів із рахунку будуть списуватися хвилини, а не гривні. Сюди також входять повідомлення та мегабайти для інтернету.

Щоб перевірити, чи є ця послуга у вашому тарифі, перейдіть у розділ Тарифи або в додаток Мій Київстар. Згадати назву тарифу можна за запитом *100*01*2#

Коли ви вичерпаєте ліміти Роумінгу як вдома, почнуть діяти умови Базового роумінгу — це окремі пакети хвилин, повідомлень та мегабайтів, кожен із яких нараховується тільки тоді, коли ви телефонуєте, надсилаєте SMS чи заходите в інтернет відповідно.

Потрібно більше? Підключіть пакет послуг для роумінгу в Молдові — Ідеальний роумінг. Спеціальні умови для вашого тарифного плану.

У пакет входить безлімітний трафік на деякі дії в популярних додатках. Надсилайте повідомлення в Telegram та Viber й бронюйте готель в Booking, і не витрачайте мегабайти з рахунку.