Виберіть свій роумінг:🇨🇦 Канада

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар в Канаді

Роумінг в Канаді від Київстар — це можливість використовувати свій український номер телефону для мобільного зв’язку в Торонто, Оттаві та Ванкувері, в природних парках та заповідниках цієї великої країни.

Дзвоніть друзям в Україну, надсилайте повідомлення та ведіть прямий ефір з Ніагарського водоспаду. Виберіть свій тариф роумінгу Київстар і користуйтесь послугами зв’язку за умовами, вигіднішими ніж базові.

Що подивитися в Канаді

Цікавий факт про Канаду — більше ніж половина всіх озер планети знаходиться саме тут, як і найдовша берегова лінія світу. Помилуйтеся горами, лісами та островами, побувайте в національних парках та морських заповідниках країни.

Міста Канади також заслуговують уваги. Варто побувати на музичних фестивалях Квебеку та прогулятися старовинними вуличками Монреалю, подивитися на зміну варти біля Парламентського пагорба Оттави та зробити фото на фоні скляних хмарочосів Торонто. Плануєте поїздку в Канаду? Виділіть на неї кілька тижнів, щоб встигнути побачити більше.

Як підключити роумінг в Канаді від Київстар

Роумінг у Канаді підключиться автоматично, як тільки ваш літак приземлиться в аеропорту. Телефон знайде мережу іноземного оператора мобільного зв’язку та під’єднається до неї. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування.

Скільки коштує підключити роумінг в Канаді від Київстар

Щоб користуватися роумінгом від Київстар, підключіть пакет Ідеальний роумінг. Особиста пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану. Зайдіть у свій акаунт на сайті, щоб дізнатися більше.

У пакет входить безліміт в додатках Telegram, Viber, Booking, Мій Київстар та інших. Це значить, що коли ви надсилаєте повідомлення в месенджері або роздивляєтеся карту, з вашого рахунку не знімаються мегабайти.

Якщо ви не підключите спеціальну пропозицію для роумінгу, зможете користуватися Базовим роумінгом. Це три пакети послуг — для дзвінків, SMS та мобільного інтернету. Кожен нараховується тільки тоді, коли ви телефонуєте, надсилаєте повідомлення чи заходите в інтернет.

Що робити, якщо залишилися питання про роумінг в Канаді

Зателефонуйте в контакт-центр, щоб отримати відповіді на свої питання про роумінг від Київстар в Канаді. Номери телефонів ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.