Виберіть свій роумінг:🇳🇱 Нідерланди

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Наберіть зі свого номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо. Це безкоштовно

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар у Нідерландах: факти, які варто знати

Київстар роумінг Нідерланди — це послуга мобільного оператора з надання зв'язку поза межами України. Умови роумінгу для Нідерландів не відрізняються від умов інших країн Європи, однак навіть ці загальні правила користування варто пам'ятати, щоб уникнути проблем під час перебування в іншій країні.

Вхідні виклики в роумінгу платні

Виїжджаючи за кордон, будьте готові до того, що вхідні виклики стануть платними. Так, той, хто дзвонить, сплачуватиме за дзвінок за українськими тарифами, а той, хто приймає виклик в роумінгу — за умовами роумінгу (добовий пакет послуг, розрахунок бонусами чи спілкування без доплат з Роумінг як вдома).

Користуватись потрібно лише міжнародними форматами номерів

Якщо в Україні можна здійснити виклик на номер у форматі 096-ХХХ-ХХ-ХХ, то за кордоном — лише набравши +380ХХ-ХХХ-ХХ-ХХ. Пам'ятайте це, плануючи телефонувати комусь в роумінгу.

Автоматичне оновлення програм тарифікується

Багато абонентів забувають про те, що додатки, деякі сайти та програми оновлюються у фоновому режимі для формування сповіщень, повідомлень та оперативного завантаження даних. Це, своєю чергою, тарифікується як інтернет-трафік, що може стати неприємною несподіванкою: наприклад, таким чином може підключитися добовий пакет послуг, який не планували замовляти. Щоб уникнути цього, вимкніть передачу даних або фонове оновлення додатків.