Виберіть свій роумінг:🇳🇱 Нідерланди

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Нідерландах від Київстар

Роумінг у Нідерландах від Київстар — це вигідні умови послуг мобільного зв’язку в країні тюльпанів, млинів, старовинних дерев’яних черевиків та смачного сиру.

Телефонуйте на номери місцевих операторів та в Україну, надсилайте повідомлення та заходьте в інтернет — виберіть тариф роумінгу та залишайтеся на зв’язку.

Що варто подивитися в Нідерландах

Якщо ви плануєте почати подорож країною зі столиці, Амстердаму, то на вас чекають канали й різнокольорові будинки, королівський палац і легендарний квартал Де Валлен, зелений парк Вондела та художній музей Рейксмюзеум.

Куди далі? Милуватися футуристичними будівлями Роттердаму, гуляти старовинними вуличками Делфту, відвідувати музеї Гааги та сирні ярмарки в Алкмарі. Або поїхати на Західно-Фризькі острови — відпочивати в піщаних дюнах та хвойних лісах, фотографувати птахів й насолоджуватися спокоєм.

Як підключити роумінг у Нідерландах

Щоб користуватися послугами мобільного зв’язку в роумінгу, не треба надсилати запит чи робити інші додаткові дії — ваш телефон автоматично підключиться до мережі. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Нідерландах від Київстар

Якщо у ваш тарифний план входить послуга Роумінг як вдома, то ви можете дзвонити й надсилати повідомлення у Нідерландах так, як і в Україні — вони списуватимуться з вашого тарифу. У послугу також входить пакет мегабайтів.

Щоб дізнатися умови свого тарифу, зайдіть у Мій Київстар або Тарифи на сайті. Згадати назву тарифу можна за запитом *100*01*2#.

Підключіть пакет послуг, щоб отримати більше хвилин, повідомлень та мегабайтів, Ідеальний роумінг. Індивідуальна пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану.

У пакет входить безліміт на деякі дії в популярних додатках: Viber, Telegram, Booking, Apple Maps та інших. Читайте більше тут.

Якщо ви не підключите пакет послуг та продовжите користуватися мобільним зв’язком, коли ліміти Роумінг як вдома будуть вичерпані, автоматично активується один з пакетів Базового роумінгу.

Залишилися питання?

Зателефонуйте в контакт-центр Київстар за номерами телефонів, які ви знайдете внизу цієї сторінки.