Виберіть свій роумінг:🇹🇷 Туреччина

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Наберіть зі свого номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо. Це безкоштовно

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг від Київстар в Туреччині — це можливість залишатися на зв’язку протягом всієї подорожі по Стамбулу, Анкарі чи Анталії. Дзвоніть додому та за кордон, надсилайте повідомлення та користуйтесь якісним мобільним інтернетом скільки заманеться.

Подбайте про зв’язок заздалегідь та виберіть свій тариф роумінгу від Київстар.

Що подивитися в Туреччині: замки, палаци та природна краса

Шукаєте цікаві факти про Туреччину? Розповідаємо — ця країна посідає перше місце у світі за кількістю пам’ятників архітектури та історії. Відвідайте собор Святої Софії, помилуйтеся замком Святого Петра, побувайте в Блакитній мечеті та підійміться на Галатську вежу. Спробуйте пахлаву, локму та лукум на Гранд-базарі Стамбула та зустріньте схід сонця з видом на повітряні кулі в Каппадокії.

Поділіться емоціями з рідними та друзями — з роумінгом від Київстар це легко зробити.

Як активувати роумінг від Київстар

Роумінг підключиться автоматично, щойно ваш літак сяде в турецькому аеропорту. Якщо цього не сталося — перевірте, чи ввімкнено пошук мережі в налаштуваннях телефона.

Тарифи роумінгу в Туреччині

Щоб користуватися роумінгом в Туреччині, підключіть пакет послуг:

Ідеальний роумінг. Персональна пропозиція, яку мі підготували для вашого тарифного плану. Зайдіть у свій акаунт на сайті, щоб побачити деталі.

Простий роумінг. Пакет на 30 днів. Отримайте бонуси та використайте їх на хвилини, мегабайти й повідомлення, як захочете.

В обидва пакети включений безліміт в додатках Telegram, Viber, Booking, Apple Maps та деяких інших. Це значить, що мегабайти не будуть зніматися з вашого рахунку, коли ви надсилаєте повідомлення в месенджерах. Більше інформації — в Найчастіше запитують.

Якщо ви не підключите спеціальну пропозицію для роумінгу в Туреччині, зможете користуватися Базовим роумінгом. Це три види пакетів — з хвилинами, мегабайтами та SMS. Кожен активується під час використання та діє до кінця доби за київським часом.

Спеціальні умови на роумінг в Туреччині

Відповідно до турецького законодавства, місцеві мобільні оператори припиняють обслуговувати абонентів, що знаходяться в країні понад 90 днів й користуються тільки інтернетом. Якщо ви плануєте перебувати в країні 3 місяці, періодично дзвоніть та надсилайте повідомлення.

Залишилися питання? Зателефонуйте в Київстар

Контакт-центр працює цілодобово, дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном. Номери телефонів знаходяться внизу цієї сторінки.