Виберіть свій роумінг:🇭🇺 Угорщина

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг в Угорщині від Київстар

Роумінг в Угорщині від Київстар — це якісний мобільний зв’язок та інтернет за кордоном.

Використовуйте ваш український номер телефону — дзвоніть рідним, надсилайте повідомлення, бронюйте номери в готелі та квитки на автобус.

Що подивитися під час подорожі в Угорщину

Угорщина — країна замків та палаців, гірськолижних курортів, зелених парків та термальних вод.

Радимо відвідати водну екскурсію Дунаєм та помилуватися Будапештом, прогулятися Будайською фортецею та скуштувати знаменитий угорський гуляш і торт естергазі. Побувайте в купальнях Кірай та Енгерсалок, Егер та Лукач, у легендарному містечку Вишеград, де розташований замок Дракули. Влітку варто скупатися в озері Балатон, а взимку — відпочити в горах у Банкуті, Вертеші та Баконі.

Як підключити роумінг від Київстар

Роумінг активується автоматично, щойно ви перетнете кордон. Якщо цього не сталося, перезавантажте телефон та перевірте налаштування.

Як вибрати тариф роумінгу в Угорщині від Київстар

Якщо у ваш тариф входить послуга Роумінг як вдома, ви можете користуватися хвилинами та SMS з вашого тарифу, як в Україні. Для інтернету нараховується окремий пакет мегабайтів. Щоб подивитися умови вашого тарифу, зайдіть в Мій Київстар або в розділ Тарифи на сайті. Дізнатися назву тарифу можна за запитом *100*01*2#.

Якщо ви продовжите користуватися мобільним зв’язок після того, як дія послуги закінчиться, активується один з пакетів Базового роумінгу — з хвилинами, SMS або МБ.

Підключіть пакет, щоб отримати більше хвилин, повідомлень та мегабайтів, Ідеальний роумінг. Спеціальні умови, які ми підготували для вашого тарифного плану. Увійдіть у свій акаунт на сайті, аби побачити їх.

У пакет входить безліміт на деякі послуги в популярних додатках: Viber, Telegram, Booking, Google Maps та інших. Читайте умови тут.

Зателефонуйте в Київстар, якщо у вас залишилися питання. Номери телефонів контакт-центру ви знайдете нижче на цій сторінці.