Виберіть свій роумінг:🇺🇸 США

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у США від Київстар

Роумінг у США — це можливість користуватися вашим українським номером телефону на однакових умовах в усіх 50 штатах країни.

Сполучені Штати Америки щороку входять у трійку найбільш відвідуваних туристами країн світу. Також плануєте подорож у США? Подбайте про зв’язок заздалегідь та підключить роумінг від Київстар.

Що варто подивитися в США

Мегаполіси та дику природу, океанське узбережжя та місця, де живуть світові знаменитості. Побачте символ країни, 93-метрову Статую Свободи, та гору Рашмор, відому своїм барельєфом із портретами президентів. Побувайте у Вашингтоні, Голлівуді, Лас-Вегасі та Сан-Франциско. Відпочиньте на Гаваях та в Маямі, заїдьте в найбільший Діснейленд світу у Флориді чи вирушайте в похід національним парком Єллоустоун.

Як підключити роумінг у США від Київстар

Роумінг підключиться автоматично, щойно ви прибудете в країну. Якщо телефон не знайшов мережу іноземного оператора, перезавантажте його та перевірте налаштування.

Який тариф вибрати для роумінгу в США

Підключіть пакет послуг Ідеальний роумінг. Це спеціальна пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифу. Зайдіть у свій обліковий запис на сайті, щоб побачити умови.

У пакеті діє безлім на деякі дії в популярних додатках. Надсилайте повідомлення та дзвоніть у Viber чи Telegram, шукайте авіаквитки на Skyscanner та поповнюйте рахунок у Мій Київстар, і не витрачайте на це мегабайти з пакету.

Якщо ви не підключите спеціальний пакет для роумінгу, ви також зможете користуватися послугами мобільного зв’язку — при цьому автоматично активується пакет Базового роумінгу з хвилинами, мегабайтами чи повідомленнями.