Виберіть свій роумінг:🇦🇺 Австралія

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Наберіть зі свого номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо. Це безкоштовно

*105*466#

Найчастіше запитують

Можливість користуватися своїм номером за кордоном.

Телефонувати, користуватися інтернетом або іншими послугами зв'язку можна, якщо перебуваєте у зоні покриття мережі роумінг-партнера та за наявності технічної можливості вашого пристрою.

Зазвичай нічого налаштовувати не потрібно — реєстрація в мережі іноземного оператора відбувається автоматично.

Якщо не з'явилася мережа іноземного оператора на дисплеї мобільного, перезавантажте телефон. Якщо це не допомогло, встановіть автоматичний режим пошуку мережі. Так, телефон зможе вибирати мережу з найкращим рівнем сигналу. Для цього в налаштуваннях смартфона:

 1. Виберіть розділ Налаштування телефону або Стільникові дані‎‎ (залежно від моделі).
 2. Далі натисніть Вибір мережі і перемкніть на Автоматично.
 3. Трохи зачекайте — після реєстрації на дисплеї мобільного буде зазначена назва мережі оператора або код мережі.
 4. Щоб користуватися інтернетом, ввімкніть передачу даних у роумінгу та виберіть точку доступу (APN) — internet.

Важливо: якщо ви перебуваєте у прикордонних районах України, ваш телефон може автоматично потрапити в зону дії мережі іноземного оператора. Щоб уникнути цього і відповідно тарифікації за роумінговими тарифами, рекомендуємо вибрати мережу Київстар вручну й завжди звертати увагу на назву оператора, що відображається на дисплеї телефона. Як правило, меню телефона, що відповідає за реєстрацію в доступних мережах, називається ‎Вибір мережі (детальніше цю інформацію можна знайти в інструкції вашого телефона).

Щоб зателефонувати або надсилати SMS з роумінгу, використовуйте міжнародний формат набору номера [+] [код країни] [код міста / код мобільної мережі] [номер абонента].

Наприклад, ви телефонуєте в Україну абоненту Київстар. Весь номер матиме такий вигляд:

+380 67 ХХХХХХХ, де

«+» — міжнародний вихід,

380 — код України

67 — код мережі Київстар

Щоб користуватися інтернетом, у налаштуваннях телефона увімкніть передачу даних у роумінгу та виберіть точку доступу (APN) — internet.

Якщо ваш телефон автоматично оновлює додатки або електронну пошту, такі оновлення будуть тарифікуватися як інтернет-трафік. Ви можете вибрати в налаштуваннях телефона, які додатки можуть використовувати мобільний трафік у роумінгу. Якщо ви не плануєте користуватися інтернетом у роумінгу, просто вимкніть у телефоні передачу даних, щоб уникнути додаткових витрат.

За базовими тарифами роумінгу, щоб зателефонувати або прийняти дзвінок, користуватися інтернетом та надсилати SMS — необхідно мати суму достатню для оплати відповідного пакета хвилин, SMS або мегабайтів.

Рекомендована сума на мобільному рахунку — 100 грн.

Якщо ви контрактний абонент і у вас відключена послуга Відстрочка платежу, то при залишку на рахунку 0 грн послуги роумінгу не надаються.

Є кілька способів поповнити рахунок у роумінгу:

Коли є інтернет: перейдіть на сайт або у додаток Мій Київстар.

Коли немає інтернету, якщо банківську картку додати завчасно: наберіть запит *134# зі свого номера Київстар і поповнюйтеся використовуючи лише останні 4 цифри картки. Важливий нюанс: якщо ви вперше поповнюєте через запит, вам знадобиться інтернет, щоб підв'язати картку за кроками, що з'являться на екрані мобільного після вводу *134#.

Будь ласка, зверніть увагу: якщо ви плануєте поповнювати рахунок за кордоном банківською карткою:

 • Переконайтеся, що ваша карта відкрита для інтернет-платежів
 • Попередьте банк про те, що збираєтеся за кордон, щоб платежі з вашої картки не блокувалися в роумінгу

Якщо бракує грошей і не можете наразі поповнитися, скористайтеся однією з послуг:

Екстра гроші. також за кордоном ви можете замовити гроші на бонусний рахунок — наберіть запит *117# і отримаєте максимальну суму Екстра грошей. Щоб дізнатися свою максимальну суму, наберіть — *117*9#.

Поповни мій рахунок. Ви можете безкоштовно повідомити родича, друга або колегу в Україні про те, що ваш рахунок потрібно поповнити. Просто надішліть запит 132380YYХХХХХХХ# , де YY — код мережі «Київстар», ХХХХХХХ— номер телефону абонента. Абонент отримає SMS із проханням поповнити ваш рахунок і зможе надіслати вам кошти через додаток Мій Київстар, сторінку, за допомогою послуг Кредит трансфер або Поповнення іншого рахунку зі свого мобільного.

Щоб перевірити рахунок в роумінгу, наберіть — *111#

Щоб перевірити залишок у пакеті за базовими умовами, наберіть — *106*2*2#

Щоб перевірити залишок за умовами Роумінг як вдома, наберіть — *121#

Запити не тарифікуються.

Зазвичай рахунок та тарифікація відбувається в режимі онлайн.

У поодиноких випадках у контрактних тарифах дані можуть оновлюватися з кількаденною затримкою, оскільки кошти списуються з рахунку по мірі отримання інформації про обсяг використаних послуг від роумінгового партнера.

У цьому випадку ми рекомендуємо слідувати цим крокам:

 1. У налаштуваннях відключіть передачу даних.
 2. Поповніть рахунок набравши *134#(навіть, якщо немає інтернету) або підключіться до Wi-Fi та поповніться на сайті або у Мій Київстар.
 3. Замовте позачергове зняття абонплати — наберіть *578# (або *579# якщо у вас тариф LOVE UA, LOVE чи LOVE 2020).
 4. Дочекайтесь SMS, що вам нараховано пакет послуг за вашим тарифом. Якщо повідомлення не надійшло або плата за тариф не знялася — замовте дзвінок нашого оператора — просто надішліть запит 105466# і ми вам перетелефонуємо.

Поверніться у налаштування та включіть передачу даних, щойно нарахується пакет послуг.

 • Коли недостатньо коштів для оплати пакета хвилин (мегабайтів/SMS), почнеться тарифікація похвилинна (за кожен мегабайт/SMS) по країні перебування та в Україну. Після поповнення рахунку пакетна тарифікація відновиться автоматично.
 • Коли недостатньо коштів як для оплати пакета, так і для оплати кожної хвилини/мегабайта/SMS, ви не зможете користуватися зв'язком та інтернетом, доки не поповните рахунок. Також у контрактних абонентів, якщо залишок на рахунку становитиме нижче ліміту при якому не діють послуги, то і в роумінгу ви не зможете телефонувати/користуватися інтернетом/тощо.

Вартість хвилини/мегабайта/SMS залежить від того, в країні якої тарифної зони ви знаходитеся:

Тарифна зонаВихідні дзвінки на українські номери та номери країни перебування, а також будь-які вхідніВихідні SMS на українські номери та номери країни перебуванняМобільний інтернет
Тарифна зона 1:
Австрія, Азербайджан, Албанія, Боснія та Герцеговина, Вірменія, Бельгія, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Гібралтар, Гренландія, Греція, Грузія (окрім Абхазії та Південної Осетії), Данія, Естонія Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія (включно з Канарськими островами і Гібралтаром), Італія (включно з Сан Марино), Йорданія, Казахстан, Канада, Канари, Кіпр (окрім Північного Кіпру), Киргизія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Палестина, Польща, Португалія, Португалія (Мадейра), Республіка Північна Македонія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, США (включно з Гавайськими островами і Американськими Віргінськими островами), Таджикистан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фарерські острови, Фінляндія (включно з Аландськими островами), Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Шрі Ланка, Японія
5 грн/хв2 грн/SMS1 грн/МБ
Тарифна зона 2:
Австралія, Алжир, Ангілья, Андорра, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Аруба, Афганістан, Бангладеш, Барбадос, Бахрейн, Бермудські острови, Бразилія, В'єтнам, Гаїті, Гаяна, Гватемала, Гваделупа, Гонконг, Гренада, Демократична Республіка Конго, Домініка, Домініканська Республіка, Судан, Еквадор, Занзібар, Індія, Ірак, Індонезія (включно з о. Балі), Кайманові острови, Кабо-Верде, Кот-д'Івуар, Камбоджа, Катар, Кенія, Китай, Колумбія, Коста-Рика, Кувейт, Мадагаскар, Макао, Малі, Малайзія, Марокко, Маврикій, Мальдіви, Мартиніка, Мексика, Монголія, М'янма, Оман, Непал, Нігерія, Нікарагуа, Нова Зеландія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Панама, Папуа-Нова Гвінея, Парагвай, Перу, Південна Корея, Південно-Африканська Республіка (ПАР), Пуерто-Рико, Ліберія, Сальвадор, Самоа, Саудівська Аравія, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сінгапур, Тайвань, Таїланд, Танзанія (включно з о. Занзібар), Теркс і Кайкос, Тринідад і Тобаго, Тонга, Туніс, Уругвай, Фіджі, Французька Гвіана, Філіппіни, Чилі, Ямайка.
10 грн/хв2 грн/SMS1 грн/МБ

Для тарифів передплати: інтернет — 72 пакети, дзвінки — 20 пакетів, SMS — 20 пакетів.

Для контрактних тарифів: інтернет — 99 пакетів, дзвінки — 99 пакетів, SMS — 99 пакетів.

Якщо ви протягом дня вичерпали обсяг пакета хвилин, SMS або мобільного інтернету та продовжуєте користуватися послугами, вам автоматично надається наступний.

Після використання максимальної кількості пакетів на день тарифікація буде такою:

Тарифна зонаВихідні дзвінки на українські номери та номери країни перебування, а також будь-які вхідніВихідні SMS на українські номери та номери країни перебуванняМобільний інтернет
Тарифна зона 1:
Австрія, Азербайджан, Албанія, Боснія та Герцеговина, Вірменія, Бельгія, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Гібралтар, Гренландія, Греція, Грузія (окрім Абхазії та Південної Осетії), Данія, Естонія Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія (включно з Канарськими островами і Гібралтаром), Італія (включно з Сан Марино), Йорданія, Казахстан, Канада, Канари, Кіпр (окрім Північного Кіпру), Киргизія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Палестина, Польща, Португалія, Португалія (Мадейра), Республіка Північна Македонія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Словаччина, Словенія, США (включно з Гавайськими островами і Американськими Віргінськими островами), Таджикистан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фарерські острови, Фінляндія (включно з Аландськими островами), Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Шрі Ланка, Японія
5 грн/хв2 грн/SMS1 грн/1 МБ
Тарифна зона 2:
Австралія, Алжир, Ангілья, Андорра, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Аруба, Афганістан, Бангладеш, Барбадос, Бахрейн, Бермудські острови, Бразилія, В'єтнам, Гаїті, Гаяна, Гватемала, Гваделупа, Гонконг, Гренада, Демократична Республіка Конго, Домініка, Домініканська Республіка, Судан, Еквадор, Занзібар, Індія, Ірак, Індонезія (включно з о. Балі), Кайманові острови, Кабо-Верде, Кот-д'Івуар, Камбоджа, Катар, Кенія, Китай, Колумбія, Коста-Рика, Кувейт, Мадагаскар, Макао, Малі, Малайзія, Марокко, Маврикій, Мальдіви, Мартиніка, Мексика, Монголія, М'янма, Оман, Непал, Нігерія, Нікарагуа, Нова Зеландія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Панама, Папуа-Нова Гвінея, Парагвай, Перу, Південна Корея, Південно-Африканська Республіка (ПАР), Пуерто-Рико, Ліберія, Сальвадор, Самоа, Саудівська Аравія, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сінгапур, Тайвань, Таїланд, Танзанія (включно з о. Занзібар), Теркс і Кайкос, Тринідад і Тобаго, Тонга, Туніс, Уругвай, Фіджі, Французька Гвіана, Філіппіни, Чилі, Ямайка.
10 грн/хв2 грн/SMS1 грн/1 МБ

У зони ми об'єднали країни, де діють однакові тарифи. Наприклад, Польща та Єгипет знаходяться в 1-й тарифній зоні, а значить за стандартним роумінговим тарифом пакет 10 хв коштує 25,00 грн.

Тарифна зона 1: Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Болгарія, Боснія та Герцеговина, Велика Британія, Вірменія, Гренландія, Греція, Грузія (крім Абхазії та Південної Осетії), Данія, Єгипет, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія (включаючи Канарські о-ви та Гібралтар, о. Ібіца), Італія (включаючи Сан-Марино та Ватикан), Йорданія, Казахстан, Канада, Кіпр (крім Північного Кіпру), Киргизстан, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Молдова, Монако, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Палестина, Північна Македонія, Польща, Португалія (включаючи Азорські о-ви та о.Мадейра), Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, США (включаючи Гавайські острови та Віргінські острови), Таджикистан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фарерські острови, Фінляндія (включаючи Аландські острови), Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка, Естонія, Японія.

Тарифна зона 2: Австралія, Алжир, Ангілья, Андорра, Антигуа і Барбуда, Аргентина, Аруба, Афганістан, Бангладеш, Барбадос, Бахрейн, Бермудські острови, Бразилія, В'єтнам, Гаїті, Гаяна, Гваделупа, Гватемала, Гонконг, Гренада, Демократична Республіка Конго, Домініка, Домініканська Республіка, Еквадор, Індія, Індонезія (включно з Балі), Ірак, Кабо-Верде, Кайманові острови, Камбоджа, Катар, Кенія, Китай, Кот-д'Івуар, Колумбія, Коста-Рика, Кувейт, Ліберія, Маврикій, Мадагаскар, Мальдіви, Малайзія, Малі, Макао, Марокко, Мартиніка (включаючи Сен-Бартелемі, Сен-Мартен), Мексика, Монголія, М'янма, Непал, Нігерія, Нікарагуа, Нова Зеландія, Об'єднані Арабські Емірати, Оман, острови Теркс і Кайкос, Панама, Пакистан, Парагвай, Папуа-Нова Гвінея, Перу, Південна Корея, Південно-Африканська Республіка (ПАР), Пуерто-Рико, Сальвадор, Самоа, Саудівська Аравія, Сент-Вінсент та Гренадини, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сінгапур, Судан, Тайвань, Таїланд, Танзанія (включаючи о. Занзібар), Тонга, Тринідад та Тобаго, Туніс, Уругвай, Фіджі, Філіппіни, Французька Гвіана, Чилі, Ямайка.

При вихідних дзвінках по країні перебування на деякі коди діє окрема вартість дзвінків — 50 грн/хв. Ця ціна не залежить від підключених роумінгових послуг.

Актуально для таких країн: Австрія, Албанія, Вірменія, Бельгія, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Велика Британія, Німеччина, Греція, Естонія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Македонія, Монако, Палестина, Польща, Росія, Румунія, Сан-Марино, Сербія, Таджикистан, Франція, Чорногорія, Алжир, Демократична республіка Конго, Марокко, Туніс, Швейцарія.

Детальний перелік кодів тут.

Важливо: з роумінгу обмежено вхідні/вихідні дзвінки та обмін SMS-повідомленнями з номерами, що містять такі коди.

Вихідні дзвінки та SMS із роумінгу не в Україну тарифікуються залежно від країни, куди саме ви телефонуєте або надсилаєте повідомлення.

Детальніше про вартість тут.

Важливо: є країни, де дзвінки та SMS тарифікуються незалежно від напрямку — 150 грн/хв та 15 грн/SMS: Британські Віргінські острови, Бруней-Даруссалам, Гамбія, Гондурас, Зімбабве, Ємен, Іран, Куба, Ліван, Лівія, Мавританія, Нігер, Сейшельські острови, Сирія, Ефіопія, а також оператори супутникового зв'язку та операторів, які надають свої послуги на авіа-/морському транспорті.

Під роумінгом поза суходолом слід розуміти зв'язок на авіа- та морському транспорті, а також супутниковий зв'язок. Детальніше про це.

Telegram, Facebook messenger, Viber, WhatsApp — для текстових повідомлень та аудіодзвінків.

Booking та AirBnB — для бронювання та оренди житла по всьому світу.

Skyscanner і Tickets.ua — для пошуку і бронювання авіаквитків.

Google Maps та Apple Maps — подивитися карту, щоб знайти дорогу в будь-якому куточку світу.

Додаток Мій Київстар — переглянути витрати та поповнити рахунок.

Сайт та додаток Helsi — записатися до лікаря.

Важливо: безлім надається, тільки якщо ви користуєтеся офіційними додатками та сайтами. У Telegram, Facebook messenger, Viber та WhatsApp безлім діє тільки на аудіодзвінки та текстові повідомлення. Дзвінки з відео, голосові та відеоповідомлення, а також GIFs, стікери, фото та інші медіафайли в месенджерах тарифікуються за стандартними умовами. У додатках Google Maps та Apple Maps безлімітний трафік діє лише на карти, але за користування навігатором мегабайти зніматимуться.

Будь ласка, зверніть увагу: пропозиція діятиме, якщо ви знаходитеся у країні першої або другої тарифної зони та:

 • почали використовувати денний пакет мегабайтів

або

 • підключений будь-який пакет роумінгу (Ідеальний, Простий, Комфортний) чи Суперсила роумінг

або

 • діють умови Роумінг як вдома

Якщо ви користуєтеся базовими умовами роумінгу — пропозиція буде активною до 23:59 (за київським часом) того дня, коли замовили денний пакет мегабайтів чи поки ви не використали всі мегабайти з пакета.

Якщо у вас діє Роумінг як вдома, Ідеальний, Простий або Комфортний роумінг чи Суперсилу роумінг — пропозиція буде активною до кінця дії оплаченого пакета.

Вам доступні Зворотний зв'язок та Передзвони мені в роумінгу. Ми працюємо над тим, щоб усі наші абоненти могли користуватися всіма роумінг-послугами за кордоном.

Ви зможете користуватися тільки безумовною переадресацією — переадресація всіх вхідних дзвінків на вибраний вами номер. Щоб знову приймати вхідні виклики, скасуйте переадресацію.

Безумовна переадресація тарифікується так само, як і в мережі Київстар, залежно від напрямку переадресації дзвінків. Для коректної роботи переадресації на вашому рахунку має бути сума, достатня для оплати 1-ої хвилини вихідного дзвінка за роумінговим тарифом.

Якщо поруч базові станції мобільного зв’язку операторів іншої країни, телефони абонентів на прикордонних територіях можуть автоматично вловлювати радіосигнал телекомунікаційних мереж іноземних операторів. Це трапляється в прикордонних містах та в країнах з невеликою територією, наприклад, Монако, Люксембург тощо. Київстар надсилає абонентам інформаційні SMS-повідомлення про реєстрацію в мережі роумінгового партнера з назвою країни та тарифами на послуги зв’язку. Це повідомлення не свідчить про перетин кордону, а лише вказує на наявність покриття партнерської мережі.

У багатьох країнах світу мобільні оператори відмовляються від 2G/3G-мереж, щоб розвивати нові технології. Наприклад, у Німеччині або Чехії, якщо смартфон або SIM не підтримує 4G, інтернет працюватиме на швидкості 2G. З кожним роком таких країн все більшатиме.

Через це радимо перед виїздом за кордон звернути на це увагу, оскільки без 4G-девайса або USIM в деяких країнах можуть виникнути складнощі з роумінгом (проблеми в роботі інтернету або з реєстрацією у мережі).

Якщо ви вже перебуваєте за кордоном з SIM-картою, що не підтримує 4G, радимо активувати eSim — це віртуальна SIM-карта, яка після активації повністю замінить фізичну SIM. Якщо телефон не підтримує 4G, радимо використовувати WiFi.

Зверніться за підтримкою до найближчих посольств України. Плата за дзвінок не зніматиметься, якщо телефонуєте з території росії та Білорусі.

Посольство України в Грузії:

+995595082288

Посольство України в Турецькій Республіці:

+905395509898

Посольство України в Латвійській Республіці:

+37129239262

Посольство України в Естонській Республіці:

+37258874477

Посольство України в Фінляндській Республіці:

+358404719200

Посольства України в Республіці Казахстан:

+77057556610

Посольство України в Китайській Народній Республіці:

+8613701230647

Посольство України України в Республіці Білорусь:

+375256031184

Посольство України в Республіці Польща:

+48 698 608 837

Посольство України в Литовській Республіці:

+37052330782

Будь ласка, зверніть увагу: у контрактних абонентів мають бути підключені послуги роумінгу. Якщо вони відключені через нестачу коштів, поповніть рахунок.

Більше інформації про посольства на сторінці

Міжнародний Комітет Червоного Хреста допомагає з розшуком зниклих — зателефонуйте на гарячу лінію +41 22 730 3600 (дзвінки безкоштовні з номерів Київстар, якщо телефонуєте з України та країн 1-ї та 2-ї тарифної зони).

 1. Передусім рекомендуємо заблокувати свій номер. Це можна зробити:
 • у Мій Київстар, розділ Послуги та акції (якщо є можливість увійти в додаток з іншого пристрою)
 • наберіть з мобільного Київстар *105*466# і вам перетелефонує оператор
 • зателефонуйте самостійно +380674660466 (з будь-яких мереж за роумінг-тарифами оператора
 • напишіть нам у Facebook
 1. Можливо, раніше ви замовили Запасну SIM-карту, і вона зараз з вами? Тоді саме час її активувати.

 2. Якщо ви абонент передплати, можна самостійно відновити номер — [покроково розказуємо як це зробити].(https://kyivstar.ua/uk/mm/services/base/simcard_restoration)

Щоб перевірити, наберіть — *160#

Якщо ви плануєте довше 90 днів поспіль користуватися послугами роумінгу в Туреччині, рекомендуємо крім інтернету також телефонувати та приймати дзвінки, а також листуватися через SMS.

Відповідно до законодавства Туреччини, місцеві мобільні оператори припинятимуть обслуговувати абонентські пристрої, що зареєстровані в мережах мобільних операторів цієї країни більше 90 днів і користуються виключно мобільним інтернетом. Зверніть увагу, що заблокованими можуть бути абонентські пристрої, а не номери.

В іншому разі пристрої, які визначені як постійні користувачі мобільного інтернету у роумінгу (більше 90 днів), будуть включені до списку CEIR (Центральний реєстр ідентифікації обладнання), та через 30 днів після цього їх можуть заблоковати турецькі оператори.

Зміни стосуються абонентів усіх іноземних мобільних операторів.

 • При користуванні базовими умовами плата за послуги роумінгу знімається в першу секунду першого за день роумінгового дзвінка, відправлення першого SMS або з моменту користування мобільним інтернетом. Ви платите лише в ті дні, в які телефонуєте чи приймаєте дзвінок, надсилаєте SMS або користуєтесь мобільним інтернетом. Якщо протягом дня ви не користувались цими послугами, плата за пакети не знімається.
 • Плата за пакети послуг за базовими умовами у країнах 1 та 2 зони знімається в першу секунду першого за день роумінгового дзвінка, відправленого першого SMS або з моменту користування мобільним інтернетом.
 • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює зазначеної вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості першої секунди розмови;
 • Надіслати SMS або зателефонувати на короткі (наприклад, 3-х, 4-х значні) номери з роумінгу можливості немає. Технічно відправка SMS може бути здійснена, якщо така можливість надається зарубіжним оператором, але відповідь на нього не надійде. Оплата за таке SMS здійснюється за стандартними тарифами роумінгу.
 • Компанія Київстар не несе відповідальності за якість зв'язку або покриття інших операторів.
 • У деяких країнах Південної та Північної Америки при здійсненні вихідних дзвінків може бути нарахована додаткова плата за час очікування з'єднання (час, протягом якого абонент чує сигнали виклику) також і у випадку, якщо з'єднання не відбудеться.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.