Виберіть свій роумінг:🇲🇿 Мозамбік

Може знадобитися за кордоном

З eSIM можна звільнити слот для звичайної SIM

На eSIM можна перенести свій номер або підключити новий. Це можна зробити з будь-якої країни світу і лише за декілька кліків

Поповнення рахунку зручним способом
Довідка у роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг у Мозамбіку від Київстар

Роумінг у Мозамбіку — необхідна умова для того, щоб ви могли користуватися вашим українським номером телефону під час подорожі цією африканською країною.

Що варто побачити у Мозамбіку

Туристи приїжджають до Мозамбіка заради екзотичної природи — відвідин заповідника Національного парку Горонгоса, мальовничих краєвидів озера Ньяса та дайвингу на коралових рифах архіпелагу Базаруто. Варто побачити й острів Мозамбік, на честь якого названа країна — він цілком входить до списку ЮНЕСКО.

У столиці цікавими є: Національний художній музей із багатою експозицією картин та скульптур, зелений ботанічний сад Тундуру, красивий залізничний вокзал, музей революції та католицький собор.

Як підключити роумінг у Мозамбіку від Київстар

Роумінг підключиться автоматично — телефон знайде мережу іноземного оператора та зареєструється в ній. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування.

Скільки коштує роумінг у Мозамбіку

У Мозамбіку діють умови Базового роумінгу — встановлена фіксована вартість на хвилину, мегабайт та повідомлення. Не забудьте поповнити рахунок перед поїздкою.