Знайдіть свій тариф і перегляньте умови, які діють для вас у роумінгу

Якщо не знаєте назву свого тарифу, наберіть — *100*01*2#

LOVE UA Світло Контракт (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA Пісня Контракт (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA Сила Контракт (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA Рух Контракт (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA Успіх Контракт (на цей тариф можна перейти)

LOVE UA Контракт

ВАШ Оптимум

Київстар 4G Extra 2018

Київстар 4G Extra

Smart +

Smart Maх

Smart Business

Smart Business +

ВАШ Преміум

ВАШ Преміум +

Київстар 4G Business

Київстар 4G Business Premium

Київстар 4G Business VIP

Київстар 4G Extra + 2018

LOVE UA Світло Контракт (на цей тариф можна перейти)

Обсяги діють в роумінгу автоматично, якщо є можливість робити вихідні дзвінки:

  • 5 ГБ інтернету
  • 150 хв на всі номери України та країни перебування, а також на вхідні
  • 100 SMS на українські номери та на номери країни перебування
  • Безлім у месенджерах та деяких додатках

Щоб перевірити залишок: наберіть — *121#

Закінчився інтернет? Є додаткові пакети на 1 ГБ, 2 ГБ, 5 ГБ і 10 ГБ

Якщо хочете перейти на тариф LOVE UA Світло Контракт, знайдіть його у додатку Мій Київстар або зателефонуйте на 477*1 (безкоштовні дзвінки тільки з України)

Якщо використали свої обсяги, діятиме наступна тарифікація в день користування:

  • Інтернет: пакет 500 МБ/20 грн, далі до кінці дня — безлім на швидкості до 0,8 Мбіт/с. Якщо недостатньо коштів на пакет — 1 грн/МБ
  • Дзвінки на Київстар та вхідні: 1,50 грн/хв
  • Дзвінки на інші номери України та країни перебування: 1,50 грн/хв
  • SMS на номери України та країни перебування: пакет 10 SMS/5 грн, далі до кінця дня — 1 SMS/1 грн. Якщо недостатньо коштів на пакет — 1 SMS/2 грн

Найчастіше запитують

Київстар працює над тим, щоб надавати абонентам однакові послуги в Україні та в країнах Європейського Союзу (за умовами Роумінгу як вдома). Це поступова інтеграція, що потребує врахування економічних умов наших закордонних операторів-партнерів. Наразі, не всі партнери надають економічні умови, що дозволяють забезпечити безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар та вхідні у країнах Роумінгу як вдома. Також на надання обсягу послуг у роумінгу впливає той фактор, що частина абонентів, близько 5%, використовують за кордоном дуже велику кількість голосових послуг — понад 1000 хвилин на місяць.

З огляду на це, до абонентів, що користуються послугами Київстар у країнах, де діє Роумінг як вдома, буде застосовуватися Політика справедливого користування послугами, яка полягає у встановленні обмеження на здійснення вихідних дзвінків на номери Київстар, а також будь-яких вхідних дзвінків у обсязі 1000 хвилин на місяць. У випадку застосування обмежень за умов Політики, тарифікація вхідних дзвінків та вихідних на номери Київстар здійснюватиметься за умовами тарифу абонента — 0,50 грн/хв.

Надання нетарифікованих дзвінків на Київстар та всі вхідні відновлюється у контрактних абонентів та абонентів ВСЕ Разом — з 1 числа щомісяця.

Також ми радимо за можливості зменшити використання дзвінків, натомість частіше спілкуватися через аудіодзвінки у месенджерах Viber, Telegram, Facebook Messenger або WhatsApp — мегабайти за це не списуватимуться, якщо сплачено за тариф.

Щоб перевірити, скільки витрачено хвилин на Київстар та вхідні, наберіть — *121*21#

Наразі ці умови діють в 27 країнах — Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії.

Важливо: більше не діє у Єгипті, Норвегії та Швейцарії.

Так. Ви можете підключити додаткові пакети для роумінгу в 27 країнах на 1 ГБ за 50 грн, 2 ГБ за 75 грн, 5 ГБ за 200 грн, та 10 ГБ за 350 грн. Їх можна замовити лише, якщо за вашим тарифом діє Роумінг як вдома.

У вас діятиме Роумінг як вдома.

Якщо у вас підключена Суперсила Роумінг або 2 ГБ в роумінгу, спочатку діятимуть бонуси Суперсили. Після їх використання — діятиме Роумінг як вдома.

Важливий нюанс: що при користуванні послугою Роумінг як вдома не діють спеціальні тарифи та бонуси пакетів Ідеальний роумінг, Простий роумінг та Комфортний роумінг.

Відключити Комфортний роумінг, щоб цей пакет не продовжувався автоматично, можна через запит — *120*4*0#

Ці умови автоматично активуються, щойно перетнете кордон однієї з 27 країн.

Так, якщо ви перебуваєте в одній з 27 країн, зможете й далі користуватися мегабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета. Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься.

Так, вони активуються відразу. Проте умови можуть дещо змінитися — залежно від вибраного тарифу.

Ні. Плата та умови вашого тарифу не змінюються.

Так. На деякі коди країни перебування вартість вихідних дзвінків завжди становить 50 грн/хв. Наразі така механіка діє в: Австрії, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Німеччині, Греції, Італії, Латвії, Литві, Польщі, Румунії, Франції. Швейцарії. Перелік кодів для всіх країн.

В Україні ви продовжите користуватися своїм тарифом за його стандартними умовами. Будь ласка, зверніть увагу, обсяг інтернету в Україні та у роумінгу відрізняється. Переглянути стандартні умови тарифу.