Послуга

Інтернет-пакети для Роумінгу як вдома

Підключайте пакети на 1 ГБ, 2 ГБ, 5 ГБ і 10 ГБ, щоб користуватися ними в 27 країнах. Ці додаткові пакети можна замовити, лише якщо за вашим тарифом діє Роумінг як вдома.

У яких країнах діють інтернет-пакети

Польща, Словаччина, Румунія, Угорщина, Молдова, Німеччина, Італія, Литва, Чехія, Франція, Болгарія, Іспанія, Естонія, Латвія, Австрія, Нідерланди, Бельгія, Хорватія, Данія, Фінляндія, Греція, Ірландія, Люксембург, Словенія, Швеція, Португалія, Велика Британія

Як підключити

  • 1 ГБ/50 грн — наберіть *121*1#
  • 2 ГБ/75 грн — наберіть *121*2#
  • 5 ГБ/200 грн — наберіть *121*5#
  • 10 ГБ/350 грн — наберіть *121*10#
  • Також будь-який пакет можна підключити у додатку Мій Київстар або через голосове меню 477*106 (дзвінки лише з України)

Важливо: додаткові пакети можна підключити, тільки якщо за вашим тарифом діє Роумінг як вдома

Як користуватися

  • Щоб перевірити залишок гігабайтів: перейдіть у Мій Київстар або надішліть запит *121#
  • Після підключення пакет діє місяць або поки не використаєте всі гігабайти. Можна замовляти повторно скільки завгодно разів

Найчастіше запитують

Ви можете їх підключити, якщо у тарифі діє Роумінг як вдома. Щоб дізнатися, чи передбачені у вас ці умови, перейдіть у Мій Київстар або перегляньте тут.

Важливий нюанс: якщо у вас підключена Суперсила Економія, додаткові інтернет-пакети для Роумінгу як вдома не діятимуть.

Скільки завгодно разів. Якщо ви повторно замовляєте пакет із гігабайтами, невикористані ГБ з попереднього пакета додаються.

Після того, як у вас закінчаться додаткові гігабайти, плата за мобільний інтернет зніматиметься за умовами вашого тарифу в роумінгу.

Так. Щоб відключити відповідний пакет, наберіть:

Щойно ви відключите додатковий пакет, невикористані гігабайти анулюються.

Для корпоративних абонентів підключення та відключення пакетів доступне координаторам та абонентам з підключеним сервісом Самостійне управління послугами.

Так, у вас діятимуть гігабайти для Роумінг як вдома.

Якщо у вас підключена Суперсила Роумінг або 2 ГБ в роумінгу, спочатку діятимуть бонуси Суперсили. Після їх використання — діятимуть умови Роумінг як вдома та відповідно пакети з гігабайтами.

Важливий нюанс: при користуванні послугою Роумінг як вдома не діють спеціальні тарифи та бонуси пакетів Ідеальний роумінг, Простий роумінг та Комфортний роумінг.

Відключити Комфортний роумінг, щоб цей пакет не продовжувався автоматично, можна через запит — *120*4*0#