store iconМагазини
icon-pin-region

Виберіть свій роумінг:🇨🇭 Швейцарія

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Швейцарії

Роумінг для бізнесу від Київстар — це можливість користуватися мобільним зв’язком за кордоном й зберегти свій український номер телефону.

Дзвоніть партнерам та родині, надсилайте повідомлення в месенджерах і бронюйте готель за допомогою швидкого інтернету з будь-якого кантону Швейцарії.

Як підключити бізнес-роумінг у Швейцарії

Ваш телефон знайде мережу іноземного оператора автоматично та підключиться до неї, щойно ви перетнете кордон. Назва мережі відображатиметься на дисплеї.

Якщо цього не сталося, перевірте налаштування телефону та встановіть автоматичний пошук мережі й передачу даних в роумінгу.

Які тарифи роумінгу в Швейцарії є в Київстар

Перш ніж вибрати тариф, визначтеся: скільки днів ви будете перебувати за кордоном та якими послугами користуватиметеся. Ми пропонуємо два пакети на вибір:

  • Ідеальний роумінг. Індивідуальна пропозиція, яку ми підготували для вашого тарифного плану. Увійдіть у свій акаунт на сайті та дізнайтеся умови.

  • Простий роумінг. Дзвоніть, надсилайте повідомлення та користуйтеся мобільним інтернетом за умовами, вигіднішими ніж базові.

В обидва пакети включений безліміт на 11 популярних додатків. Це значить, що коли ви надсилаєте повідомлення у Viber або шукаєте дорогу в збережених картах на Google Maps, з вашого рахунку не знімаються мегабайти.

Якщо ви не підключите спеціальний пакет для роумінгу, то під час використання послуг мобільного зв’язку автоматично активується один із пакетів Базового роумінгу — з хвилинами, повідомленнями або мегабайтами відповідно.

Залишилися питання? Подзвоніть у Київстар

Зателефонуйте в контакт-центр за номерами телефонів, які ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні по Україні та за кордоном.