store iconМагазини
icon-pin-region

Виберіть свій роумінг:🇨🇦 Канада

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Канаді від Київстар

Роумінг для бізнесу від Київстар — це можливість телефонувати в Україну та на номери іноземних операторів, надсилати повідомлення та користуватись інтернетом за умовами, вигіднішими ніж базові.

Подбайте про якісний зв’язок заздалегідь — виберіть пакет для роумінгу в Канаді.

Як активувати роумінг у Канаді від Київстар

Ваш телефон підключиться до мережі іноземного оператора автоматично, як тільки літак приземлиться в аеропорту. Якщо цього не сталося — перевірте налаштування та встановіть автоматичний режим пошуку мережі.

Який тариф вибрати для роумінгу в Канаді

Ви можете підключити один із двох пакетів на вибір:

  • Ідеальний роумінг. Спеціальні умови, які ми підготували для вашого тарифного плану. Увійдіть у свій акаунт на сайті, щоб їх побачити.

  • Простий роумінг. Пакет на 30 днів — отримайте бонуси та витрачайте їх на дзвінки або інтернет. Поєднуйте послуги зв’язку, як вам зручно.

До обох пакетів входять спеціальні умови використання деяких додатків — пишіть повідомлення в Telegram, вибирайте готель в Booking та поповнюйте рахунок в Мій Київстар без плати за трафік в роумінгу.

Якщо ви не підключите пакет для роумінгу і будете користуватися послугами зв’язку, тоді активується один із пакетів Базового роумінгу. Це додаткові хвилини, мегабайти або повідомлення.

Зателефонуйте в Київстар, якщо залишилися питання

Хочете більше дізнатися про роумінг у Канаді? Подзвоніть нам за номерами, які ви знайдете внизу цієї сторінки. Дзвінки безкоштовні в Україні та за кордоном.