store iconМагазини

Виберіть свій роумінг:🇹🇷 Туреччина

Може знадобитися за кордоном

eSIM для бізнес-абонентів

Карта Київстар, яку можна активувати з будь-якої країни світу. На eSIM можна перенести наявний номер або підключити новий.

Поповнити рахунок зручним способом
Довідка в роумінгу

Зв'язатися з оператором у роумінгу

Безкоштовно зателефонуйте з номера Київстар (у країнах 1 та 2 зони). В інших країнах за роумінг-тарифами оператора

+380674660466

Безкоштовно наберіть з номера Київстар, а ми вам перетелефонуємо *105*466#

*105*466#

Найчастіше запитують

Роумінг для бізнесу в Туреччині

Роумінг для бізнесу від Київстар — це можливість використовувати свій номер протягом всього відрядження в Туреччину. Залишайтесь на зв’язку під час конференції в офісному хмарочосі Стамбула, надсилайте фото вечірньої набережної Босфору в месенджер, дзвоніть родині та друзям.

Подбайте про якісний зв’язок заздалегідь — виберіть тариф з урахуванням послуг, які вам знадобляться.

Роумінг для бізнесу в Туреччині: як підключити і скільки коштує

Як активувати роумінг від Київстар в Туреччині? Зазвичай це відбувається автоматично — телефон знаходить мережу іноземного оператора, як тільки ваш літак приземляється в аеропорту, та підключається до неї. Якщо цього не відбулося — перевірте, чи увімкнули ви пошук мережі та передачу даних в роумінгу в налаштуваннях.

Далі ви можете підключити один з двох пакетів на вибір:

  • Ідеальний роумінг. Спеціальні умови, вигідніші за базові. Вони підібрані для вашого тарифного плану, тож увійдіть в особистий кабінет, щоб подивитись їх.

  • Простий роумінг. Пакет на 30 днів — отримайте бонуси та використайте їх на розмови, повідомлення чи мобільний інтернет так, як вам зручно.

Якщо ви не активуєте спеціальні пакети роумінгу, почнуть діяти умови Базового роумінгу — три види пакетів з МБ, хвилинами або SMS. Кожен нараховується тільки тоді, коли ви починаєте їм користуватись, і діє до кінця доби за київським часом. Оплата списується з залишку на рахунку.

Роумінг для корпоративних дзвінків в Туреччині: особливості

Відповідно до законодавства країни, місцеві мобільні оператори відключають абонентські пристрої, що знаходяться в Туреччині 90 днів і використовують лише мобільний інтернет. Якщо ви плануєте перебувати в країні понад три місяці, радимо періодично використовувати функції дзвінків та SMS.

Подзвоніть нам, якщо залишилися питання

Хочете дізнатись про роумінг в Туреччині більше? Зателефонуйте на номери гарячої лінії, які знайдете в нижній частині цієї сторінки. Контакт-центр працює цілодобово, дзвінки безкоштовні для всіх номерів по Україні та за кордоном.