store iconМагазини
Послуги

SIM для планшета

Послуга «SIM для планшета» надає можливість отримати додаткову SIM-карту з тим самим абонентським номером, що і на основній SIM-карті, і єдиним рахунком. Зручність послуги «SIM для планшета» в тому, що немає потреби купувати окрему SIM-карту або переставляти SIM-карту з мобільного телефону в пристрій для доступу в інтернет. Одну SIM-карту можна використовувати в телефоні, а іншу — в планшеті, ноутбуці або модемі.

Загальна інформація

Оплата послуг з доступу до інтернет та послуг мобільного зв’язку здійснюється з єдиного особового рахунку. Тому немає потреби поповнювати рахунок для різних SIM-карт.

Додаткова SIM-карта до основного номера з єдиним рахунком для доступу в інтернет з планшета, модема, тощо. Замовити послугу координатор може у свого закріпленого менеджера. Для клієнтів у яких немає координатора або виділеного менеджера замовити послугу можна в Центрах продажу та обслуговування.

Додаткова SIM-карта призначена тільки для користування мобільним інтернетом, також доступні послуги на основі USSD-запитів. Послуги вихідних/вхідних дзвінків і SMS, а також прийом ММS не працює.

Підключення послуги «SIM для планшета»

Для того, щоб замовити послугу «SIM для планшета», слід звернутися до центру продажу та обслуговування абонентів. Після прийняття заявки про підключення, Вам видається додаткова SIM-карта. Активація SIM-карти відбувається протягом доби.

Тарифікація послуги

За перше підключення послуги плата не знімається

Вартість повторного підключення та плата за пакет в таблиці:

Тип тарифуЩомісячна плата за пакет (з усіма податками)
Плата за підключення (для всіх тарифів)0 грн
Плата за користування (для всіх тарифів, окрім вказаних нижче)70 грн/місяць
Плата за користування для тарифів: LOVE UA Вибір, LOVE UA Оптимум. Бізнес, LOVE UA Рух. Бізнес, LOVE UA Успіх. Бізнес, LOVE UA Розвиток. Бізнес, LOVE UA Мрія. Бізнес, LOVE UA Висота. Бізнес, LOVE UA. Бізнес, Бізнес UA. Ідея, Бізнес UA. Мета, Бізнес UA. Баланс, Бізнес UA. Швидкість, Бізнес UA. Масштаб, Business LOVE UA, Business LOVE UA. Світло, Business LOVE UA. Пісня, Business LOVE UA. Сила, Business LOVE UA. Рух, Business LOVE UA. Успіх , Business LOVE UA. Магніт 2023, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Max+, Business LOVE UA. МагнітНадається без додаткової оплати. Послуга діє як Суперсила

Плата за заміну SIM для планшета, крім випадків гарантійної заміни, становить 25 грн. Плата за пакет для контрактних абонентів нараховується на початку місяця.

Тарифи наведені з урахуванням всіх податків та зборів.

Особливості використання послуги «SIM для планшета»

  1. Тарифікація послуг з доступу до мережі інтернет з використанням інтернет SIM-карти здійснюється відповідно до умов тарифного плану, що підключений на основному абонентському номері, з урахуванням усіх підключених додаткових пакетів та акцій.
  2. На Інтернет SIM-карті підключені тільки послуги з передавання даних на основі технологій 2G (GPRS/EDGE), 3G (UMTS) та 4G (LTE) за наявності 2G-, 3G- або 4G-покриття відповідно, а також послуги, що надаються на основі USSD-запитів. Для послуг, що надаються на основі 2G (GPRS/EDGE), 3G (UMTS) та 4G (LTE), використовуються стандартні налаштування.
  3. Можна одночасно підключити послуги «SIM для другого телефона» і «SIM для планшета».
  4. Послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з основної та інтернет SIM-карти.
  5. Сумісність з послугою «Статична IP адреса».
  • Якщо Абонент не користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, навіть з використанням однієї точки доступу.
  • Якщо Абонент користується послугою «Статична IP адреса», то послуги на базі технології 2G та 3G можна використовувати з двох SIM-карт одночасно, але з різними точками доступу.

- Відключення послуги: *100*93*3#